[%100 Çözüm] Binance illegal Parameter Hatası

Binance kripto para alım satım uygulamasında karşılaşılan hatalardan bir tanesi de Binance illegal parameter hatasıdır. Bu hatayla daha çok Binance borsasından para çekimlerinde karşılaşılmaktadır. Bu hatadan kurtulmak için ise sizler için derlediğimiz çözüm önerilerini yazımızda bulabilirsiniz.

Binance illegal Parameter hatası Neden Kaynaklanmaktadır?

Bu hatanın olası bir çok sebebi bulunmaktadır. Binance uygulamasının güncel olmaması, uygulama da ki hatalar, aynı anda uygulamayı kullanan yada para çekmek isteyen kişi sayısının fazla olması gibi nedenler bu hatanın sebepleri arasında sayılabilir.

Peki illegal parameter hatasını nasıl çözebilirsiniz;

Binance illegal Parameter Hatası ve Çözüm Yolları

100 Cozum Binance illegal Parameter Hatasi
binance illegal parameter

Bu hata daha çok Binance uygulamasından para çekme işlemi esnasında kaynaklandığını bahsetmiştik. Bu yüzden Binance uygulaması yerine Binance web sitesinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarda Chrome tarayıcıda Binance uygulaması üzerinden giriş yaparken cep telefonu, e-posta adresi ve şifrenizi kullanarak giriş yapınız.

Gerekli bilgileri girdikten sonra sizden e-posta yada cep telefonunuza gelecek güvenlik doğrulaması kodunu girmenizi isteyecektir. Şayet hem cep telefonu numaranızı hemde e-posta hesabınızı güvenlik doğrulaması için verdiyseniz her ikisi içinde güvenlik doğrulaması isteyecektir.

Bu şekilde binance hesabınıza girdikten sonra uygulamada olduğu gibi para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Binance ağ talebi reddedildi hatası ve çözüm yolları içinde yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu