Aura Ne Demek? Aura Renkleri Nelerdir?

Aura, bedenimizin içinde yer alan eksi ve artı yüklerin akışından kaynaklı olan koruyucu bir kalkandır. Canlı ya da cansız her nesnenin bir aurası vardır. Ancak canlı ve cansız tüm varlıkların aurası da birbirinden farklıdır. Canlı varlıkları oluşturan atomlar ise daha aktif bir yapıda bulunurlar. Ayrıca bakınız: Gökkuşağı nasıl oluşur?

Aura Renkleri Nelerdir? & Aura Ne Demek?

Kırmızı

Kırmızı renginde aurası olan insanlar yemek yemeyi, macera peşinden koşmayı ve gezmeyi çok seven bir yapıdadırlar. Çok çabuk öfkelenirler ancak yine de onlarla vakit geçirmek çok keyifli ve güzeldir. Yaşamayı severler ve kendilerini de beğenirler. Lider olmak isterler. Genel olarak sporcularda bu renge rastlanır.

Pembe

Pembe renk bir auraya sahip olan kişiler sevgi duygusuna yoğun bir şekilde bağlanmışlardır. Pembe rengi aurası olan insanlar içe dönük ve çekingen bir yapıdadırlar. Bu insanların amaçları ise sevgiyi yaymak ve insanlara yardım etmektir. Sakin ve huzurlu kişiliklerdir. Genel olarak yazarlar ve şairler pembe aura hakimdir.

Yeşil

Aura’sı yeşil olan kişiler yaratıcı insanlardır ve zekalarını çok iyi bir şekilde kullanırlar. Bu insanlar ise olumlu ve kendi halinde insanlardır. Hoş sohbetlerden ve esprilerden hoşlanırlar. Kadınları çok sevimlidir. Erkekleri de iş kolik ve mantıksal bir yapıdadır. Bir şeyi kafaya takarlarsa muhakkak yaparlar. Genel olarak başarılı iş adamları bu renkte bir auraya sahiptirler.

aura ne demek? aura renkleri nelerdir?
aura ne demek

İndigo

İndigo, orta yaşlı insanlarda görülmez ve genel olarak ender rastlanan bir renktir.

Bu renk bir auraya sahip olan kişilerin genel özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Sorumluluk sahibi, şefkatli ve güvenilir kişiler bu renkle temsil edilir.
  • Zeki ve sezgileri son derece güçlü insanlardır.
  • Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazlar.
  • Savaşçıdırlar,
  • Devrimci kişiliklerdir.
  • İkna kabiliyetleri çok yüksektir.
  • Derin ve sanatsal insanlardır.

Tüm bunların dışında da farklı düşüncelere dair birçok yeteneğe sahiptirler. Aynı zamanda da her alanda mükemmellik ararlar.

Mavi

Mavi renk bir auraya sahip kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Bu renge sahip insanlar ise hayalci, sanatsal, zarif ve anaçtır. Mavi renk duygusal bir yapıda insanı temsil eder ve erkekler açısından da bu durum değişmez. Kabalıktan hiç hoşlanmazlar. İkna kabiliyetleri çok iyidir. Büyük politikacılar genel olarak mavi renk bir auraya sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu