Binance Ağ Talebi Reddedildi Hatası ve Çözümü

Kripto para alım satımı yapıyorsanız bir veya birden fazla borsayı kullanıyorsunuz demektir. Bunlardan en önemli ve en yüksek hacmine sahip olan ise Binance kripto para borsası. Böylesine büyük bir borsada bile bazen bazı sorunlar meydana gelebiliyor ve alım satım yapmanız engellenebiliyor. Veya belli sürelerde paranızı çekemeyebiliyorsunuz. Bu hatalardan biri olan Ağ talebi reddedildi hatası nedir sorusuna yanıt verecek ve nasıl çözüleceğini göstereceğiz..

Ayrıca dikkatinizi çekebilir: Kripto para alım satımında bilinmesi gerekenler

Binance Ağ Talebi Reddedildi Hatası

Binance üzerinde anlık olarak yüzbinlerce kişi işlem yapmaktadır. Durum böyle olunca sistemin düzeninin her zaman stabil olması gerekir. Fakat bu sistemin düzenini korumak için belli aralıklarla bakım yapılır. Bu bakımların yanında bazı zamanlarda beklemeyen sorunlar ortaya çıkar ve Binance bu sorunların büyümemesi için beklenmeyen bir bakıma girer. Bu işlemler gerçekleştirilirken hem sizin güvenliğiniz hem de borsanın güvenliği için işlem yapılmasına izin verilmez.

Bakım ve güncelleme yapılması halinde işlem yapma kapanacağı için alım satım yapmanız veya paranızı çekmeniz mümkün olmaz. İşte bu durumda çoğunlukla “Ağ Talebi Reddedildi” hatası ile karşılaşırsınız. Fakat endişelenmenizi gerektirecek bir şey yoktur. Hesaplarınızdan çıkamıyor veya giremiyorsanız da aynı sorunun gerçekleştiğini belirtelim.

Eğer “Ağ Talebi Reddedildi” hatası ile karşılaşıyorsanız muhtemelen diğer herkes de sizinle aynı anda aynı hatayla karşılaşıyordur. Bu yüzden size özel bir şey olmadığını ve genel bir bakım veya güncelleme olduğunu bilmeniz yeterlidir.

binance ag talebi reddedildi
binance ağ talebi reddedildi

Binance Ağ Talebi Reddedildi Hatası Çözümü

Binance Ağ Talebi reddedildi hatası ile karşılaşıyorsanız yapacağınız birkaç şey bulunuyor. İlk olarak güncellemenin veya bakımın ne zaman biteceği hakkında Binance destek sisteminden yardım alabilirsiniz. Web sitesi içerisinde sağ altta bulunan destek sohbetine tıklayarak sorunun ne zaman çözüleceğini sorabilirsiniz. Ortalama bir saat aldıktan sonra, o saate kadar beklemek durumundasınız. Eğer ki bakımın bittiği saatten sonra da aynı hatayla karşılaşıyorsanız aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

  • Hesabınızdan tamamen çıkış yapın ve tekrar girin.
  • Tarayıcınızdaki çerezleri temizleyin.
  • Biraz daha bekleyin.

Eğer bakımın biteceği süreden sonra bu işlemleri yaparsanız eskisi gibi hesabınızı kullanmaya devam edebileceksiniz. Fakat tekrar aynı hatayla karşılaşıyorsanız sorun çözülmemiş demektir. Biraz daha beklemeniz iyi olacaktır. Uzun süre aynı sorunla karşılaşırsanız ve başkaları artık bu sorunla karşılaşmıyorsa desteğe tekrar yazabilir ve yardım alabilirsiniz.

Umarız “Ağ Talebi Reddedildi” probleminin neden kaynaklandığını öğrenebilmiş ve yapmanız gerekenleri anlamışsınızdır. Bu sorunu daha uzun süre yaşamamanızı ve en kısa sürede tekrar alım satım işlemleri yapabilmenizi dileriz.

Alım Satım Esnasında Yaşanan Ağ Talebi Reddedildi Hatası ve Çözümü

Binance da alım satım esnasında ağ talebi reddedildi hatası ile karşı karşıya kalıyorsanız bu hata esnasında binance borsasında büyük bi düşüş yaşanıyor olabilir. Elinizdeki kripto parayı piyasa fiyatından bi kaç kademe aşağı verirseniz bu uyarıdan kurtulabilirsiniz. Ayrıca elinizdeki kripto parayı bi anda tamamını satmak değilde yüzde elli ile satamaya başlayarak da bu alım – satım esnasında karşılaşılan ağ talebi reddedildi hatasında kurtulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu