Car Detailing Simulator Sistem Gereksinimleri

Geçtiğimiz günlerde yeni bir Steam oyunu olarak piyasaya sürülen Car Detailing Simulator oyununun sistem gereksinimleri birçok oyuncu tarafından yakından araştırılıyor. Kısa süre içerisinde en popüler oyunlar arasına girmeyi başaran ve özellikle otomobil severlerden tam not alan oyunumuz, içerisinde çeşitli arabalar ve modifikasyon seçenekleri sunuyor. Ayrıca oyunumuzun içerisinde çok sayıda mod ve saatin nasıl geçtiğini anlamayacağınız özellikler bulunuyor. Fakat Car Detailing Simulator oyununu oynayabilmek için bazı gereksinimleri karşılamak gerekiyor. Bizler de bu içeriğimizde Car Detailing Simulator sistem gereksinimlerini inceleyecek, oyuna dair detayları sizlerle paylaşacağız.

Car Detailing Simulator Sistem Gereksinimleri

Car Detailing Simulator, 2022 yılının Nisan ayında piyasaya sürülen ve Games Incubator tarafından geliştirilen yeni nesil bir otomobil simülasyonu oyunu olarak karşımıza çıkıyor. İçerisinde barındırdığı araçların yanı sıra araba yıkama, modifiye yapma, iç dizayn gibi çeşitli oyun modlarına da sahip olan oyunumuzda, klasik bir otomobil dükkânı sahibi olarak işe başlanıyor. Daha sonrasında ise yapılan işlere ve kazanılan paraya bağlı olarak dükkânı büyütmek ve daha fazla öge satın alabilmek mümkün oluyor.

Gas Station Simulator ve Car Mechanic Simulator oyunlarının birleşimi olarak da nitelendirilebilecek, aynı zamanda benzer oyun motorlarına sahip olan Car Detailing Simulator oyunumuzu, diğer oyunlar ile birlikte oynayabilir ve bu alandaki en iyi oyunları deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz. Ancak en son çıkan ve en detaylı yapıya sahip olan oyunu oynamak istiyorsanız tabii ki de Car Detailing Simulator sistem gereksinimlerini incelemeli ve oyunu satın alarak bilgisayarınıza indirmeye başlamalısınız.

Car Detailing Simulator Sistem Gereksinimleri
Car Detailing Simulator Sistem Gereksinimleri

Car Detailing Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri

Car Detailing Simulator oyununu sorunsuz bir şekilde indirebilmek ve bilgisayarınızda çalıştırabilmek istiyorsanız, öncelikle minimum sistem gereksinimlerini incelemeniz ve bu gereksinimleri karşılamanız gerekiyor. Aksi taktirde oyunu satın alsanız bile oynayamayabilirsiniz.

 • Windows 7,8 veya 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • AMD Ryzen 3 3250U veya Intel Core i3-10100T İşlemci
 • AMD Radeon RX 5300M veya NVIDIA GeForce GTX 780 Ekran Kartı
 • DirectX Sürüm 11
 • 8GB RAM
 • 25GB+ Depolama Alanı

Görüldüğü üzere son nesil bir oyun olmasına ve gelişmiş grafiklere sahip olmasına rağmen ortalama bir sistem ile oynanabilecek olan Car Detailing Simulator oyununun gereksinimlerini karşılıyorsanız hemen oyunumuzu indirebilirsiniz. Yine de eş değer bir sistem ile düşük ayarlarda oynayacağınız için önerilen sistem gereksinimlerini de incelemenizde fayda var.

Car Detailing Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri

Car Detailing Simulator oyununu yüksek grafik ayarlarında maksimum deneyim ile oynamak istiyorsanız, geliştiriciler tarafından sunulmuş olan önerilen sistem gereksinimlerine kıyasla daha iyi donanım ögelerine sahip olmanız gerekiyor. Bu sistem gereksinimleri de şöyle listelenebilir:

 • Windows 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • AMD Ryzen 5 1600 veya Intel Core i5-7500 İşlemci
 • AMD Radeon RX 590 veya NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB Ekran Kartı
 • DirectX Sürüm 11 ve üstü
 • 12GB RAM
 • 25GB+ Depolama Alanı (SSD Önerilir)

Yukarıda belirtilen gereksinimleri karşılamanız halinde oyunumuzu 60FPS+ değerlerinde orta ve yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz. NVIDIA RTX teknolojilerini de barındıran bir ekran kartınız bulunuyorsa, ışın izleme teknolojisi gibi özelliklerden de faydalanabilmeniz ve oyun deneyiminizi en üst seviyeye çıkarabilmeniz mümkün olacaktır.

Car Detailing Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri
Car Detailing Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri

Sizler de bugün Steam üzerinden yalnızca 23,40TL’ye bu oyunu satın alabilir ve hemen cihazınıza indirebilirsiniz. Umarız içeriğimiz sayesinde Car Detailing Simulator sistem gereksinimleri hakkında aradığınız bilgilere ulaşabilmiş ve oyunumuz hakkında bilgi sahibi olabilmişsinizdir. Eğer belirtilen gereksinimleri karşılamıyorsanız, aynı stüdyo tarafından geliştirilen Car Mechanic Simulator 2021 oyununu da incelemek isteyebilirsiniz. Ayrıca Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri başlıklı içeriğimizi de ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu