CS GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır?

CS GO oyununda karakterin biraz ağır ve yavaş gitmesi bazı oyun severlerin sinirini bozuyor. Ancak karakterin daha hızlı gitmesini sağlamak oldukça kolay. Karakterin hızlı gitmesi için yapılabilecek işlem ise tabi ki kod yazmaktır. Bunun için CS GO Bunny koduna ihtiyacınız var. Ancak bilmeniz gereken, bu kodun rekabetçi sunucularda kullanılamayacağıdır. Bu kodu ve diğer birçok CS GO kodunu yalnızca kendi açtığınız sunucularda kullanabilirsiniz. Ayrıca bakınız: CSGO kan silme kodu

CS GO Bunny Kodu Nedir?

CS GO oyununda oyunu daha farklı ve kullanışlı kılmak için kullanılabilecek birçok kod bulunur. Bunny hopping ise, karakterin varsayılan hızından daha da hızlı hareket etmesini sağlayan bir koddur.

CS GO Bunny Hızlı Yürüme Kodu

CS GO bunny kodu, karakterin daha hızlı yürümesini sağlar. Yapımı oldukça basittir ancak rekabetçi sunucularda kullanılamaz.

Bu kodu yazmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  • Öncelikle konsol tuşunu açıyoruz. Konsolu açmak için (“) kullanmanız gerekiyor.
  • Açılan konsola (mevcut sunucuda kodları kullanabilmeniz için) “sv_cheats1″yazın.
  • Bu işlemle sunucu üzerinde kodları etkinleştirdiğinizde bunny kodu olan “sv_autobunnyhopping 1” yazın ve sayfayı kapatın.
  • Artık mevcut sunucu içerisinde bunny kodu aktiftir.

Bu adımlar ile kolayca karakterinizi hızlandırabilirsiniz. Eğer kod çalışmazsa aynı işlemleri tekrar yapmalısınız.

cs go bunny kodu
cs go bunny kodu

CS GO Oyunu Nedir?

CS GoCounter Strike Global Offensive isminin kısaltılmasıyla oluşmuştur. Türkçe karşılığı ise küresel saldırıdır. 2012 senesinde çıkmıştır ve bir FPS oyunudur. Oyunu yaratıcısı ve sunucusu Valve’dır. Bu ilk başta bir HalfLife modu olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak oyun çok talep görünce oyunun yaratıcısı olan Valve, oyunun haklarını satın aldı. CS birçok modu olan bir oyundur. Son zamanlarda ise en popüleri CS Go’dur.

CS GO ilk çıktığı zamanlarda pek tutulmamıştı. Ancak oyun sunucusu bir hamle yaparak özel desenli silahları piyasaya sürdü. Bu oyunun biraz daha sevilmesini sağladı fakat yeterli değildi. O zamanlar oyunda bir eksik daha vardı. Bu eksik ise yeni oyuncuların karşısına çok güçlü rakiplerin çıkmasıydı.

Bu sorun üzerinde de uzun bir süre kafa yoran Valve, son hamle olarak oyunu rütbeleri getirdi. Bu sayede her oyuncu kendi kademesinde olan oyuncularla oyun oynamaya başladı. Bu yenilik CS GO’ya olan ilgiyi arttırmayı başardı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu