Eşim için Güzel Sözler, Eşime , Sevgilime En Güzel Aşk Sözleri

Eşinize (karınız yada kocanız) sevginizi dile getirmek, ona olan aşkınızı anlatmak için kullanabileceğiniz güzel sözleri sizin için derledik. Eşinizesevgilinize Whatsapp yada SMS ile güzel bir mesaj göndermek istiyorsanız, yada küçük renkli kağıtlara manalı, anlamlı aşk sözleri yazmak istiyorsanız aşağıdaki sözlerden yararlanabilirsiniz. Unutmayın ki eşinize en güzel sözler kalpten gelir, içten gelir, hissedilir. Sizler için derlediğimiz güzel sözleri bir rehber olarak değerlendirebilirsiniz. Yorum kısmında isterseniz kendi sözlerinizi de yazabilirsiniz.

Eşe Güzel Sözler

Allah’ım sana ne kadar şükür etsem azdır. Bana böyle güzel bir eş verdiğin için sana ne kadar şükür etsem de azdır

Bana mutluluk nedir deseler eşim derim….

Beni herkesten iyi tanıyan ve herkesten çok seven sevdiceğim.. Beni sevdiğin için ve benim eşim, yoldaşım, sırdaşım, arkadaşım olduğun için sana sonsuz teşekkürler….

Benim güzel meleğim, seni ne kadar çok özledim bunu bilemezsin… Sensiz geçen günlerde sanki çölde susuz kalmış gibiyim….

Benim için hayat ta sensin, mutlulukta sensin… Benim hayatımdaki en hayırlı olanda sensin…

Bir eşi olmalı insanın, sevdiceği, sırdaşı, yoldaşı…. Gözlerine bakınca huzura gider gibi yolculuk etmeli, kaybolmalı… Gözleri dolmalı, dünyası aydınlanmalı insanın… Bir eş tamda senin gibi olmalı..

  • Bu gönül seninle güldü başkasıyla gülmez artık,
  • Bu gözler senden başkasını görmez artık,
  • Bu kalp seni seçti başkasını istemez artık….

Şu hayatta benim en güvenli limanım sensin. Her nee kadar fırtına koparsa kopsun, her ne kadar alabora olursa olsun, sen benim en güvendiğimsin… Seni seviyorum sol yanım

Seninle tüm mevsimleri 1 günde bütün bir ömrü 1 yılda yaşamaya hazırım sevdiceğim…

Senden sonra bu dünyada seveceğim tek kız bizim kızımız olur

Sen önce gözüme girdin melek gibi yüzün ve bakışlarınla.. Sonra da gönlüme girdin sözlerinle, düşüncelerinle. Şimdi ise hayatıma girdin sevgilim… Seni çok ama çok seviyorum bitanem.

Sen geldin ya; güneş sanki yeniden doğdu dünyama.. Kalbimi, ruhumu, hilserimi ısıttın ve kalbimde batmayan bir güneş oldun.

Sen benim vazgeçilmezim en kıymetlim sen en güzel sözden de güzelsin

Sen benim gönlümün sultanı kalbimin sahibisin… Gece pırıl pırıl parlayan yıldızım, gündüz ruhumu ısıtan güneşim oldun….

Mutlu bir çiftin yüzlerinde, başkalarının göremeyeceği güzel bir ifade vardır; huzur…

İnsanın şu hayatta bir eşi olduğu zaman, her şeyi oluyormuş; aşkı, sevgiyi ve saygıyı onda tadıyormuş… Seni seviyorum aşkımmmm….

Hayat sen olmadan olamaz artık; sen benim diğer yarımsım… Senin gibi bir eşim olduğu için çok mutluyum, iyi ki varsın.

Gözlerim gözlerine baktıkça bıkar mı sandın, kaybolmuşum bi kere ben. Ölsem de ruhum seninle olacak.. Bil ki şayet gözlerim senden önce kapanacak olursa, son sözlerim bile SENİ SEVİYORUM olacak canım.

Eskiden sevgilimdin, aşkımdın, her şeyimdin ama artık eşimsin. Seninle evli olduğum için o kadar mutluyum ki, bunu anlatamam. Seni çok seviyorum birtanem.

Canım fedadır uğruna yeter ki üzülme sen, dökülmesin gözünden bir damla yaş.

Bu stres dolu hayatta, yanında huzur bulduğum, mutlu olduğum tek yer senin sol yanındır.

Yüce Allah izin verdiği sürece seni seveceğim

  • Ruhumda senin hayatımda senin.
  • Ben bu canı sana adadım
  • Başka ne bir yol var ne de başka bir seçenek.
  • Ben seninle dünyadaki en mutlu insanım
  • Evimdeki huzuru bir tek cennet te bulabilirim

Bazen anlatmak zor geldi seni ne kadar çok sevdiğimi, bazı zamanlarda sen yoktun… Tam da anlatacakken seni sevdiğimi. Şimdi ise sen benim gönül bahçemdeki en güzel çiçeksin, benim evimin neşesisin.. Sen benim çocuklarımın annesi, meleğimsin güzel gözlüm…

Bir insanın eşi bütün fırtınalarda en güvenli limanı, en güvenli sığınağı olmalı. O limanda, o fırtına da huzur bulmalı.

Seninle evliliğimiz süresince bir defa pişman oldum biliyor musun? O da seninle bu kadar geç evlendiğim içindir, unutma. Senle olan mutluluğa geç kalmış hissediyorum kendimi. O yüzden bir saniyem sensiz geçmesin sevgili eşim.

Şu hayatın bütün dertlerine, sıkıntılarına, hüzünlerine, acılarına alışırım ama, senin yokluğuna asla. Sana o kadar alıştım ki ben, sen benim evimin huzuru oldun. Mutluluk kaynağım, evimin neşesi mutluluk abidem oldun…

Eşinize söyleyebilecek, ona olan sevginizi anlatacak güzel bir söz bulduğunuzu düşünüyoruz. Eşinizin yüzünde oluşacak güzel bir tebessüm. gözlerinde görebileceğiniz güzel bir pırıltı ile ona karşı sevginizin artacağını diliyoruz. İsterseniz sizde eşiniz için yorum kısmına güzel bir söz bırakabilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir Google Play Store Beyaz Ekran Sorunu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu