Feign Oyunu Nedir? Feign Sistem Gereksinimleri

Feign oyunu, geçtiğimiz aylarda Steam üzerinde satışa sunuldu ve satışa sunulduğundan bu yana en popüler oyunlar arasına girmeyi başardı. Geliştirilmiş bir vampir köylü oyunu olarak ön plana çıkan bu oyunun nasıl oynandığı da birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu yüzden birçok kullanıcı Feign sistem gereksinimlerini araştırmakta ve oyunumuzu oynayıp oynayamayacağını öğrenmektedir. Bizler de bu içeriğimizde Feign oyunu nedir sorusunu yanıtlandıracak ve Feign sistem gereksinimlerini sizlerle paylaşacağız.

Feign Oyunu Nedir?

Feign Ekim 2021 tarihinde Steam üzerinde piyasaya sürülen ve birçok kullanıcının aynı anda katılabildiği bir rol yapma oyunu olarak bilinmektedir. Oyunumuzun temel mantığı, çocukluğumuzdan beri oynadığımız vampir köylü oyununa dayanmaktadır. Türk bir oyun geliştiricisi olan “tenekekafalarstudios” tarafından piyasaya sürülen oyunumuz, genel çevreler tarafından beğenilmiş olup gelişmiş özellikleri sayesinde birçok kişi tarafından oynanmaktadır.

Özellikle Twitch gibi çevrimiçi oyun yayınlama platformlarında her geçen gün daha da popüler bir hale gelen Feign oyunu, oldukça uygun fiyatı sayesinde arkadaşlarınızla iyi vakitler geçirmenizi sağlıyor. 12 kişiye kadar odalar kurabileceğiniz ve içerisinde birçok çeşitte farklı karakter barındırma özelliğine sahip Feign, aynı Among Us oyunu gibi her gün daha çok kişi tarafından oynanıyor.

Feign Sistem Gereksinimleri

Feign oyunu oldukça basit grafiklere ve yapıya sahip. Bu yüzden neredeyse her türlü bilgisayarda gönül rahatlığı ile oynayabilmeniz mümkün. Arkadaşlarınızın bilgisayarı veya sizin bilgisayarınızın iyi veya kötü olması fark etmeksizin bu oyunu oynayabilirsiniz. Feign sistem gereksinimlerini ise bir alt başlıkta inceleyebilirsiniz.

Feign Sistem Gereksinimleri
Feign Sistem Gereksinimleri

Feign Minimum Sistem Gereksinimleri

Feign oyununun yapımcıları tarafından yalnızca minimum sistem gereksinimleri açıklanmış, önerilen sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyulmamıştır. Çünkü mevcut bilgisayarların neredeyse hepsi bu oyunu rahatlıkla çalıştırabilmektedir. İçerisinde herhangi bir detay barındırmadığı ve çizgi film benzeri grafiklere sahip olduğu için zaten çok fazla donanım ögesine ihtiyaç duymayacağını anlayabilirsiniz.

  • Windows 7, 8, 8.1, 10 İşletim Sistemi
  • SSE2 komut seti desteğine sahip bir işlemci (Düşük seviye Intel veya AMD işlemci)
  • DirectX 10 desteğine sahip ekran kartı (Düşük seviye veya dahili ekran kartları)
  • 600MB+ Depolama Alanı
  • 16Mpbs üstü Download hızına sahip internet bağlantısı

Görüldüğü üzere milattan önce kalma bir bilgisayara sahip değilseniz, Feign oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Yine de iyi donanım özelliklerine sahip olmanız güzel bir oyun deneyimi yaşayabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Ayrıca çevrimiçi bir oyun olduğu için en önem vermeniz gereken konunun internet hızı olduğunu unutmayın.

Umarız içeriğimiz sayesinde Feign oyunu hakkında temel bilgileri edinebilmiş ve Feign sistem gereksinimlerini öğrenmişsinizdir. Arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirmek istiyorsanız ve vampir köylü tarzı oyunları seviyorsanız, bu oyuna bir şans vermeyi es geçmemelisiniz. Ayrıca başka bir çevrimiçi oyun olan CS:GO Sistem Gereksinimleri başlıklı içeriğimizi de incelemek isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu