Game of Sultans Hile Kodları Tamamı

Bu yazımızda sizlerle Game of Sultans hile kodları listesini paylaşacağız. Günümüzde oyun oynamak isteyen insanların en çok tercih ettiği üç araç vardır. Bunlardan birincisi en çok rağbet gören bilgisayardır. Bilgisayarın peşi sıra oyun konsolları gelmektedir. Son olarak oyun için en çok kullanılan cihaz mobil cihazlardır yani telefonlar ve tabletlerdir.

19. yüzyılda icat edilen telefon, günümüze kadar sadece iletişim için kullanılsa da günümüzde bir başkalaşım geçirmiş ve yeni özellikler kazanmıştır. Bu özellikler kamera, ses kayıt, müzik çalar gibi insanlara hizmet edebilecek özelliklerdir. Bu özelliklerin yanı sıra mobil cihazların insanları eğlendirebilecek uygulamaları ve oyunları da vardır.

Bilgisayara ve oyun konsollarına çokça para vermek istemeyen insanların oyun ihtiyaçları, bu ucuz mobil cihazlardan giderilmektedir.

Bu mobil oyunlarından biri olan Game of Sultans oyunu çıktığı tarihten itibaren şöhretini hiç kaybetmemiş bir strateji oyunudur. Ayrıca bakınız: GTA 5 polisten kurtulma hilesi

Game of Sultans Hile Kodları

Game of Sultans hile kodları

İnsanlara mobilden oynanmak üzere sunulan Game of Sultans, bir tarihi savaş ve yönetim oyunu olup insanların ilgisini çekmiştir. Game of Sultans içerisinde barındırdığı zeka gerektiren strateji uygulamaları ve yönetilen büyük krallıklarla göz önüne çıkar. Her insanın içinde olan yöneticilik ruhunu en iyi şekilde ortaya çıkaran bu mobil oyunun, oyun içerisinde elde etmesi zor kaynakları vardır.

Bu kaynaklar tahta, demir, yiyecek vb. gibi insanların temel ihtiyaçlarıdır. Bu kaynakları kullanarak haşmetli orduları sefere çıkarabilir veya size saldıran düşmanlara karşı en iyi şekilde savunma yapılabilir. Ancak bahsedildiği üzere bu kaynakların zor elde edilmesi yüzünden insanlar, bu kaynakları başka yöntemlerden elde etmeye çabalamışlardır. Bu çabanın sonunda oyun açıklıklarını bulup hile kodlarını öğrenmeyi başarmışlardır.

Game of Sultans Hile Kodları

Birçok kullanıcıya sahip Game of Sultans oyununda krallıkları güçlü kılabilecek, insanlara iyice oyun zevki verebilecek hile kodları mevcuttur.

Bu hile kodları şu şekilde sıralanır:

  • 2k4vmmzrg6ec2
  • 2huhx1cvcx4kg
  • 2jss11en86bk7
  • 1Anniversary
  • 2fzm8n2fj2n85
  • halloween2018
  • gosmag5

Bu sıralanan hile kodlarının içinde ki kaynakların ve ödüllerin cinsi ve miktarı farklı olabileceği gibi bu hile kodlarını kullanmak sizin Game of Sultans hesabınızın kapanmasına veya erişimin engellenmesine olanak sağlamaz.

Ayrıca buna da bakmanızı öneriyoruz Counter Strike 1.6 hile kodları tam liste

2 Yorum

  1. Bunlar hile kodu değil ki oyunda belli süreyle aktif olan ve her oyuncunun bildiği hediye kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu