GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?

GTA 5 polisten kurtulma hilesi GTA severlerin en sık kullandığı hilelerden bir tanesidir. Yazımızın devamında bu hile nedir ve nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi

Rockstar Games tarafından geliştirilen oyun, güncellemeleriyle oyun severlere sunulmaya devam ediyor. Amerika’nın Kaliforniya eyaletinden esinlenerek geliştirilen oyun, oynayanlar eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. 2013 yılında piyasaya çıkan oyun popülerliğini korumaya devam ediyor. Oyuna başlanmadan önce kendinize özel karakterler oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte oyun hilelerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca ilginizi çekebilir: Counter Strike 1.6 hileleri

GTA 5 bilgisayarda oynamayı alışkanlık haline getiren kişiler, hile yazarak oyun oynamayı alışkanlık haline getirmiştir. GTA 5 Polisten kurtulma hilesi oyuna dahil edilerek oyun daha eğlenceli bir hale getirilebilir.

é tuşuna bastıktan sonra “LAWYERUP” kodunu yazarak polislerin sizi arama seviyesi düşürebilirsiniz. Bunun sonucunda da polislerden kurtulabilirsiniz. PC’ de bu şekilde kullanılan hile, Xbox ya da PS’de farklı olabilir.

GTA 5 polisten kurtulma hilesi
GTA 5 polisten kurtulma hilesi

Oyun Hileleri Hangi Amaçla Yapılır?

GTA 5 oyuncunuzu hazırlarken istediğiniz hileyi yazarak oyunu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu sayede daha aksiyonlu ve heyecanlı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden oynuyorsanız hileleri girmek için é tuşuna basmanız yeterli olmaktadır. Buradan gelen komut ekranı üzerine istenilen hile yazılabilir. Enter tuşuna basıldıktan sonra hileler kullanılmaya başlanabilir.

GTA 5 Hileleri Nelerdir?

Yıllardır popülerliğini kaybetmeyen GTA oynarken girebileceğiniz çok fazla hile bulunmaktadır. Bu hileleri yazarak oyundan daha fazla keyif almanızı sağlayabilirsiniz.

GTA 5 Hilelerinden bazıları şu şekildedir;

 • Silah ya da eşya hileleri
 • Oyuncu hileleri
 • Araba, uçak ya da motor hileleri
 • Diğer araçların hileleri şeklindedir.

Bu hilelerin kendi içerisinde çok fazla seçeneği vardır. İstenilen yazılarak oyuncu üzerinde aktif hale getirilebilir.

Hangi Hileler Daha Çok Kullanılır?

Oynadığınız oyunun daha eğlenceli olmasını istiyorsanız, zaman zaman hilelerini kullanabilirsiniz.

GTA 5 oynayanların en sık kullandığı hilelerden bazıları şunlardır;

 • Polisten kurtulma hilesi
 • Ölümsüzlük hilesi
 • Polisleri peşine takma hilesi
 • Yüksek zıplayış hilesi
 • Hızlı koşma hilesi
 • Ağır çekimde nişan alma hilesi
 • Hava durumu değiştirme hilesi
 • Silah paketi hilesi gibi hileler vardır.

Bu hilelerin kullanılabilmesi için komut alanına kodların yazılması gerekir.

Polisleri Peşine Takma Hilesi

Polislerden kurtulma hilesinin aksine polisleri peşine takma hilesi de vardır. Bunun kullanılabilmesi için ise, FUGİTİVE kodunun girilmesi yeterlidir. Aynı polislerden kurtulma hilesinde olduğu gibi, farklı cihazlarda hileler farklı kodlarla çalışırlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu