Ana Sayfa Sosyal Medya instagram Dondurma Linki ve instagram Silme Linki

instagram Dondurma Linki ve instagram Silme Linki [Adım Adım Anlatım]

instagram dondurma linki için anlatacağımız kısa adımları takip edebilirsiniz. Tüm dünyada en çok kullanılan hesaplardan biri de İnstagram uygulamasıdır. Çeşitli nedenlerle İnstagram hesabınızı dondurmak isteyebilirsiniz. İstediğiniz taktirde tekrar açabilme ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu en çok kullanılan uygulamayı dondurmak isterseniz mobil üzerinden dondurma işlemi yapabilmeniz mümkün değildir. Sadece masaüstü cihazlar aracılığı ile hesaplarınızı dondurabilirsiniz. İnstagram hesabını çeşitli nedenler ile dondurmak isteyenler masaüstü cihazlar ile yapmaları mümkündür.

Diğer çoğu uygulamada olduğu gibi İnstagram uygulaması da dondurulduktan sonra yeniden aktif hale getirilebilir. Bunun için tekrar masaüstü cihaz kullanmak gerekmez. Mobil cihaz üzerinden de kullanıcı adı ve şifre girilerek hesabınız tekrar aktif hale getirilebilir.

instagram Dondurma Linki

instagram hesabınızı 4 kolay adımda dondurmanız mümkündür. Ancak bunu sadece masaüstü cihazlar ile yapabilirsiniz.

İnstagram hesap dondurma adımları şu şekildedir;

  1. Masaüstü bir cihaz üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile hesabınıza giriş yapın.

2. Açılan sayfa ile profili düzenle kısmına tıklamanız gerekir.

3. Profili düzenleme sayfasının en alt kısmında bulunan hesabımı geçici olarak kapat kısmına tıklanır

yada direkt instagram dondurma linki > https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

4. Hesabını neden kapatıyorsun? Sorusuna yanıt verilerek dondurma işlemi tamamlanır.

Dilediğiniz taktirde mobil cihazlar ya da masaüstü cihazlar aracılığı ile tekrar hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Tüm bu adımları izlediğiniz taktirde hesabınız geçici olarak kapatılır. Tekrar giriş yapmanız durumunda takipçi sayınız ya da gönderilerde bir değişiklik olmadığını görürsünüz. Tekrar aktif hale getirebilmek için kullanıcı adınız ve şifreniz yeterli olacaktır.

İnstagram Silme Linki

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan İnstagram hesabınızı silmek çok kolay. Hemen hemen herkes tarafından kullanılan instagram hesabı fotoğraf ve video paylaşma aracıdır. Milyonlarca insan kendi profilini oluşturup bir sürü anını takipçileri ile paylaşıyor. Eğer artık İnstagram hesabı kullanmak istemiyorsanız, artık sıkıldıysanız kolayca kapatmanız mümkün.

İnstagram Hesabı Silme Adımları

Hesabınızı 4 adımda kolayca silmeniz mümkün.

Bu işlemi yapabilmeniz için adımlar şöyledir;

  1. Web tarayıcısını açın.

2. Web tarayıcınız aracılığı ile instagram silme linki > https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın.

Hesap silme sayfasında bir neden belirtin ve hesabımı kalıcı olarak kapat kısmına tıklayın.

Hesabınız kalıcı olarak kapanmıştır. Tamamen kapandığı için tekrar hesabınıza erişme imkanınız kalmaz bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hesabınızı kalıcı olarak sildikten sonra tekrar yeni bir hesap açmak isterseniz eski kullanıcı adınızı tekrar kullanmanız mümkün değildir. Ayrıca profilinizde bulunan tüm resimlerin yedeği yoksa tekrar erişme imkanınız olmadığı için yedeklemeyi unutmamanız gerekiyor.

Öncelikle hesabınızı silme işlemini gerçekleştirmeden önce instagram hesap dondurma işlemini bir süre için denemenizi öneririz olur ki kararınızı değiştirirseniz hesabınızı tekrar erişime açabilirsiniz. Eğer direkt instagram hesap silme işlemi yaparsanız pişman olma durumunda geri dönme ihtimaliniz olmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar

Radyasyon Nedir? Radyasyonun Zararları Nelerdir?

Bu yazımızda sizlerle radyasyon nedir ve radyasyonun zararları nelerdir konusuna değineceğiz. Teknoloji sayesinde pek çok gelişme ortaya çıkmıştır. Bu durum sonucunda insanlar,...

Bilgisayarda Wifi Şifresi Nasıl Değiştirilir? Adım Adım Anlatım

Bugün sizlerle modem wifi şifresi nasıl değiştirilir konusuna değineceğiz. Çağımızın gelişen teknolojilerinin en büyüğü elbette internettir. Bizler de internete ulaşmak için dünyadaki...

Windows 10 Giriş Şifresini Kaldırma Nasıl Yapılır?

Windows işletim sistemi dünyada en çok kullanılan bilgisayar sistemidir. Bu yüzden en iyi performansa gelmesi için sürekli güncelleme yapılıyor. Windows doğrudan Microsoft'un...

instagramda Beğeni Yapamıyorum Sorunu ve Çözümü

Günümüzde tüm sosyal medyada olduğu gibi İnstagram platformunda da çeşitli sorunlar yaşamaktayız. İnstagramda yaşadığımız bu sorunlardan birisi de "instagramda beğeni yapamıyorum" sorunudur....

Son Yorumlar