Instagram Gizli Hesapları ve Hikayeleri Görme

Instagram herkes tarafından aktif olarak kullanılan bir sosyal platform. Hal böyle olunca görmek istediğimiz veya gördüğümüzü belli etmek istemediğimiz birçok hesap oluyor. Fakat hikayeler gibi uygulamaların kullanımında gördüğünüz fotoğraf ve videolar karşı tarafa iletiliyor. Bunun yanında isteyen kişiler hesaplarını gizleyebiliyor ve bu hesap sahipleri sizin takip istediğinizi kabul edemeden hesaplarını görüntüleyemiyorsunuz. Bu gibi durumların önüne geçmek için instagram gizli hesapları görüntüleme veya hikayeleri görme işleminin nasıl yapıldığını arıyorsanız yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesaplar

Birçok kişi paylaşılan fotoğraflarını takipçileri dışında başkaları görsün istemez. Bunun için gizli hesap özelliğini aktif hale getirirler. Bu durumda o kişiyi takip etmeniz ve onun da bu isteği kabul etmesi gerekmektedir. Kabul etmez ise ne hikayelerini ne de paylaşımlarını göremezsiniz. Siz de bu özelliği kendi hesabınızda istediğiniz zaman aktif hale getirebilir ve iptal edebilirsiniz.

Ayrıca hikayeler özelliğinde paylaşılmış olan tüm fotoğrafları kimlerin görüntülediğini görebilmek mümkündür. Yani bir kişinin hikayesini izlediğiniz anda paylaşan kişiye izlediğinize dair bir kayıt gönderilir. Bunu gizlemek de isteyebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesapları ve Hikayeleri Görmek

Instagram’da gizli hesapları ve hikayelerini görmek oldukça zordur. Hatta birçok kişi bunları yapmanın imkânsız olduğunu belirtmiştir. Ancak birkaç farklı yöntem sayesinde bunu yapabilmeniz mümkündür. Fakat bunun için uğraşmanız gerektiğini ve bunun onaylanmayan şeyler olduğunu unutmayın. Ayrıca bu işlemlerin bazılarını gerçekleştirirken kendi hesabınızı da riske atabilirsiniz.

Aracı Siteler ile Gizli Hesapları Görmek

Bazı web siteleri yardımıyla ücretli ve ücretsiz şekillerde gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz. Ücretli web siteleri yalnızca görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını ve ücreti talep ederler. Bunun karşılığında en kısa süre içerisinde size hesaptaki tüm fotoğrafları ve hikayeleri gönderirler. Ayrıca webpostrego gibi ücretsiz yazılımlar ile de gizli hesapları görebilmek mümkündür. Havuz sistemi ile çalışan bu yazılımda hesabınızı bağlamanız gerekmektedir. Hesabınızı bağladığınızda sizin ve takip ettiğiniz herkesin profilleri de sistem üzerinde herkes tarafından görüntülenebilir olacaktır. Bunu kabul etmeniz halinde istediğiniz kişinin hesabını özel olsa da inceleyebilir, hikayelerini gizli bir şekilde açabilirsiniz.

Uygulamalar ile Gizli Hesapları Görmek

Aracı sitelerin benzeri olan telefon uygulamaları ile kolay bir şekilde hikayeleri gizlice izleyebilirsiniz. Ancak gizli profilleri görüntülemek için yine ücret ödemeniz gerekebilir. App Store veya Google Play Store üzerinden bu konu hakkında arama gerçekleştirebilirsiniz.

Fake Hesaplar ile Gizli Hesapları Görmek

Hiçbir yöntem işe yaramadıysa en masrafsız yöntem olan fake hesap açma yöntemini deneyebilirsiniz. Fake hesabınızı gerçek bir hesap görünümüne ulaştırarak hesabını görmek istediğiniz kişileri takip edebilir ve bu sayede fake hesabınız ile istediğiniz kişiyi görüntüleyebilirsiniz. Günümüzde gizli profilleri ve hikayeleri görüntülemek isteyen birçok kişi bu yöntemi kullanmaktadır. Fakat fake profiliniz kendini çok belli ederse karşı taraf yine isteğinizi kabul etmeyecektir. Bu yüzden bu işlemi yaparken oldukça dikkatli ve sabırlı olmalısınız.

Gizli hesapların ve hikayelerinin görüntülenmesi, karşı taraftaki kişinin rızası olmadığı sürece yasaktır ve suç konumuna düşebilir. Yani bu tür işlemleri yapmanızı önermiyoruz. Gizli hesapların nasıl görüntülenebileceğine dair birkaç fikir paylaştık ve uygulayıp uygulamamak tamamen size kalmış. Umarız istediğiniz hesapları görüntüleyebilir ve bu yöntemlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Bu yazı ilginizi çekebilir => Instagram Profilime Kimler Bakmış Nasıl Öğreni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu