Sosyal Medya

instagram silme linki – instagram dondurma linki 2020

instagram silme linki için cep telefonunuzdan ya da bilgisayardan Chrome ya da benzeri bir tarayıcıda silme linkini açmanız gerekmektedir. Daha sonra instagram hesabınızı kalıcı olarak silmek için tarayıcıda kullanıcı adınız, e-posta hesabınız yada cep telefonunuz ve şifreniz ile giriş yapınız. Tarayıcıda açılan sayfada “Hesabını neden siliyorsun?” sorusunun yanında açılır menüde ilgili seçeneklerden kendinize uygun bir seçeneği işaretleyiniz ve şifrenizi ilgili alana yazınız. “Hesabımı kalıcı olarak sil” butonuna tıklayınız ve gelen uyarıya Tamam olarak tıklayınız. Artık instagram hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

instagram Silme Linki

instagram hesabınızı kalıcı olarak kapatmak için aşağıdaki resme tıklayınız. Böylece instagram hesap silme sayfasına yönlendirileceksiniz.

instagram silme linki

instagram Hesabını Sildikten Sonra Ne Olur

instagram hesabınızı kalıcı olarak sildikten sonra instagram profiliniz, fotoğraflarınız, yorumlarınız, videolarınız ve takipçileriniz kalıcı olarak silinir. Takipçileriniz sizi göremez veya bulamaz. DM bölümünde ki tüm mesajlaşmalarınız karşı taraftan silinir. Kullanıcılar sizi instagram arama kısmında aradıklarında sizi bulamazlar.

Hesabınızı sildikten sonra aynı kullanıcı adı ile tekrardan hesap açmanız mümkün değildir. Silinen instagram hesaplarını yeniden açmak mümkün değildir.

instagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır

instagram hesabınız kalıcı olarak silmek yerine instagram hesabını geçici olarak kapat seçeneğini tercih edebilirsiniz. instagram hesabınızı dondurduğunuz da, takipçileriniz sizi instagram kullanıcısı olarak arama sonuçlarında yada takip listesinde göreceklerdir.

instagram hesaplarını geçici olarak kapatmak isteyenler instagram hesap dondurma linkine tıklamaları gerekmektedir. Hesap dondurma işlemini cep telefonundan yada bilgisayardan tarayıcı kullanarak yapmaları mümkündür.

instagram dondurma linkine tıkladıktan sonra Hesabını neden kapatıyorsun? sorusuna açılır menüden kendinize uygun bir cevap seçebilirsiniz. Daha sonra şifre kısmına hesabınıza giriş yaparken kullandığınız şifreyi giriniz ve gelen uyarıyı onaylayınız. Artık instagram hesabınızı geçici olarak kapatmış bulunmaktasınız.

Geçici olarak kapattığınız hesabınızı tekrar aktif hale getirmek için ise instagram uygulamasından, cep telefonu yada bilgisayardan her hangi bir tarayıcıdan, instagram hesabınıza giriş yaparken kullandığınız kullanıcı adı, cep telefonu numarası, e posta hesabınız ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra hesabınız tekrardan aktif olacaktır.

instagram Dondurma Linki (Geçici Olarak Kapatma)
instagram dondurma linki

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı