İnternetsiz En Güzel 5 Savaş Oyunu (Cep Telefonu)

İnternetsiz mobil oyunlar, boş zamanlarınızda eğlenceli vakitler geçirebilmek adına büyük önem taşımaktadırlar. Bunun yanında savaş oyunlarına da ilgili biriyseniz, internetiniz olmadan oynayabileceğiniz birçok oyun bulabilirsiniz. Bu oyunları telefonunuza indirerek hemen oynamaya başlayabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Fakat kullanıcılar tarafından yüksek puan almış internetsiz savaş oyunu bulmak bazen oldukça zor olabilir. Bizler bu içeriğimizde internetsiz en güzel 5 savaş oyununu inceleyerek, eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz oyunları ve hikayelerini sizlerle paylaşacağız.

İnternetsiz En Güzel 5 Savaş Oyunu

Günümüzde birçok kişi akıllı telefonlar üzerinden oyun oynamakta. Bu oyunlar çok vakit harcatmamasının yanı sıra, küçük boyutları sayesinde telefonlara indirilebiliyor ve sorunsuzca oynanabiliyor. Ancak genellikle savaş oyunu kategorisinde CoD: Warzone, PUBG Mobile gibi oyunlar tercih ediliyor. Çevrimiçi ve yüksek rekabete sahip olan bu oyunların dışında çevrimdışı bir şekilde yalnızca eğlence amaçlı oynayabileceğiniz oyunlar da bulunuyor.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi genellikle çevrimiçi ve arkadaşlarla oynayabilen oyunlar tercih ediliyor olsa da internete ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz oyunlar da bulunuyor. Fakat bu oyunlar çoğu kişi tarafından maalesef bilinmiyor. Eğer sizler de çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz savaş oyunlarını bilmiyorsanız, aşağıdaki listemize göz atarak mobil ortamda internetsiz en güzel 5 savaş oyununu inceleyebilirsiniz.

İnternetsiz En Güzel 5 Savaş Oyunu
İnternetsiz En Güzel 5 Savaş Oyunu

5) Dead Trigger 2

Akıllı telefonların içerisinde ilk oyunların piyasaya sürülmesinden beridir var olan Dead Trigger oyunun yeni bir versiyonu olan Dead Trigger 2, zombileri öldürerek hayatta kalmaya çalışacağınız bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Çeşitli silahlar ve haritalar barındıran oyunumuzda zombileri devre dışı bırakarak daha ileriye gidebilir ve daha fazla puan kazanabilirsiniz. Böylece yeni özellikleri de açarak oyundan olabildiğince yüksek keyif alabilirsiniz. Oyunumuzu hem iOS hem de Android üzerinden indirebilirsiniz.

Dead Trigger 2
Dead Trigger 2

4) Çöp Adam Savaşları – Geçmişin Mirası

Bir zamanlar oyun sitelerinde savaşmak amaçlı oynadığımız çöp adam oyunun mobil platformlara uyarlanmış bir versiyonu olarak karşımıza çıkan çöp adam savaşları oyununda eğlenceli vakitler geçirebilir ve birçok görev yapabilirsiniz. Çöp adam temasında da olduğu için oldukça keyifli bir oyun deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Diğer oyunlarda da olduğu gibi bu oyunumuzu da hem App Store hem de Android üzerinden ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Çöp Adam Savaşları – Geçmişin Mirası
Çöp Adam Savaşları – Geçmişin Mirası

3) Guns’n’Glory WW2

Çizgi film ve 8-bit oyun yapısına uygun bir şekilde tasarlanmış olan Guns’n’Glory WW2, düşmanlarınıza bombalar atabileceğiniz, tanklar kullanabileceğiniz ve müttefikler yapabileceğiniz oldukça geniş yapıya sahip olan savaş oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bulmaca tarzında bir yapıyı da içerisinde barındırdığı için hem savaş oyunu hem de analitik zekanızı çalıştırabileceğiniz oyunlardan biri olarak düşünebilirsiniz. Oyunumuzu Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Guns’n’Glory WW2
Guns’n’Glory WW2

2) N.O.V.A. Legacy

Fütüristtik yapısıyla ön plana çıkan ve FPS tarzı bir savaş oyunu olan N.O.V.A Legacy, Apex Legends gibi savaş oyunlarını seven kişiler tarafından beğenilecek her türlü özelliği içerisinde barındırıyor. Hem Android hem de iOS platformu üzerinde bulunabilen oyunumuzda katıldığınız savaş görevleri ile para kazanabiliyor ve karakteriniz ile silahlarınızı geliştirebiliyorsunuz. İnternetsiz bir şekilde oynayabileceğiniz N.O.V.A. oyununa para yatırarak ilerleme sürecinizi de hızlandırabilirsiniz.

N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy

1) Shadow Fight 3

Mortal Kombat tarzı oyunları seviyor ve geliştirilmiş dövüş dinamikleri ile karakterinizi geliştirmek istiyorsanız Shadow Fight 3 sizin oyununuz olabilir. Hem Android hem de iOS platformu üzerinden indirilebilen oyunumuzu internete gerek duymadan oynayabilir ve sona ermeyen bir maceranın içine dalabilirsiniz. Boş zamanlarınızda da kısa süreli dövüş görevleri ile vakit geçirebilmeniz mümkündür. Kısacası her açıdan Shadow Fight, mobil oyun oynamayı sevenlerin mutlaka oynaması gereken oyunlar arasında yer almaktadır.

Shadow Fight 3
Shadow Fight 3

Listemizde belirttiğimiz internetsiz en güzel 5 savaş oyunu dışında da internetsiz bir şekilde oynayabileceğiniz sayısız mobil oyun bulunmaktadır. Bunları App Store ve Google Play Store gibi uygulamalar yardımıyla bulabilir ve hemen indirmeye başlayabilirsiniz. Umarız sizler de kendinize uygun savaş oyununu bulabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bir diğer içeriğimiz olan Bilgisayarınızda Oynayabileceğiniz En İyi Sanal Gerçeklik Oyunları başlıklı içeriğimizi de incelemek isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu