iPhone Müzik İndirme Uygulamaları 2021

Telefonunuzdan müzik dinlerken internetinizi harcamaktan sıkıldıysanız artık müziklerinizi indirmenizin zamanı gelmiş demektir. Fakat iPhone marka bir telefona sahipseniz telefonunuza herhangi bir şey indirmenin ne kadar zor olduğunu bilirsiniz.

Buna rağmen App Store’da bulunan iPhone müzik indirme programları ile siz de kolayca müziklerinizi indirebilir ve artık internetinizi kullanmadan müzik dinleyebilirsiniz.

Biz de bu yazımızda iPhone müzik indirme programlarını inceleyeceğiz.

iPhone Müzik İndirme Programları

iPhone telefona sahipseniz müzik indirebileceğiniz birçok program bulunuyor. Bu programları App Store üzerinden ücretli veya ücretsiz şekillerde indirebilirsiniz. Aşağıda en çok tercih edilen ve indirilen müzik indirme programlarını inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Android müzik indirme uygulamaları

iphone sarki indirme 2
iphone müzik indirme

Freegal Music

İçerisinde milyonlarca şarkı barındıran bu uygulama ile istediğiniz müziklerle çalma listeleri oluşturabilir ve bunları çevrimdışı olarak kaydedebilirsiniz. Böylece internetinizi kullanmanıza gerek kalmadan ücretsiz bir şekilde müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Herhangi bir yasağı bulunmayan bu uygulamayı hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil seçeneğinin de mevcut olduğunu belirtelim.

Free Music Download PRO

Bilgisayarınıza indirdiğiniz müzikleri özgürce telefonunuzda dinlemenizi sağlayan ve kendi içerisinde de birçok siteden müzik indirebilmenize yarayan Free Music Download PRO, aradığınız uygulama olabilir. Oldukça detaylı bir program olan Free Music ile yalnızca Youtube üzerinden şarkı indirmenize izin verilmiyor. Bunu arayan biri değilseniz ve diğer platformlardan şarkı indirmeyi düşünüyorsanız hemen kullanmaya başlamanızı tavsiye ederiz.

Spotify

Herkesin bildiği ve sıkça kullandığı bir uygulama olan Spotify, tek başına pek bir şey ifade etmiyor. Müzik dinleyebiliyorsunuz ancak bunun için internetinizi kullanmanız gerekiyor. Ancak Spotify Premium hizmetini satın alarak müziklerinizi çevrimdışı olarak dinlemek için indirebilirsiniz. Böylece internetinizin olmadığı zamanlarda da istediğiniz şarkıları dinlersiniz. İçerisinde neredeyse tüm müzikleri barındırdığı ve sürekli olarak güncellendiği için listemizde Spotify uygulamasına da yer vermek istedik.

iMusic Cloud Free

Sevdiğiniz müzikleri size verilen bulut hizmetine indirerek çevrimdışı dinlemenize olanak sağlayan iMusic Cloud ile kendinize özel çalma listeleri oluşturabilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duyulmaz. Ayrıca müziklerinizi iCloud ve Google Drive üzerinde de barındırabilirsiniz.

SoundTube

SoundCloud üzerinde bulunan tüm şarkıları dinleme ve indirmenize yarayan bu program ile çevrimdışı olarak şarkılarınızı dinleyebilirsiniz. Yalnızca SoundCloud içerisinde bulunan içeriklere erişebileceğiniz SoundTube, telif haklarına uygun şekilde çalışmaktadır. Ayrıca içerisinde arka planda oynatma gibi büyük müzik uygulamalarında bulunan özellikler de bulunmaktadır.

Tüm bu müzik indirme programlarının yanında Musilla, Musicloud, Zvooq gibi programlar da bulunmaktadır. Listemizdeki uygulamaları beğenmediyseniz bu uygulamarı da inceleyebilir ve kendinize en uygun gördüğünüz programı seçerek indirebilirsiniz. Umarız kendinize en uygun müzik indirme programını bulmayı başarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu