iPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlerle iPhone cep telefonlarında instagram video indirme konusuna değineceğiz. En popüler sosyal medya platformları arasında yer alan İnstagram, günümüzde birçok insan tarafından oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Burada her gün birçok hesaptan çeşitli türde paylaşımlar yapılmakta ve bu paylaşımlar çok fazla sayıda insana ulaşmaktadır. Çoğu zaman insanlar buradan hoşlarına giden bir videoyu bunu indirip bunu iPhone cihazlarında saklamak istemektedirler.

Ayrıca bakınız: iPhone video indirme nasıl yapılır?

instagram Video İndirme

Bu bakımdan iPhone’da instagram video indirme işleminin nasıl yapılacağı birçok insan tarafından çoğu zaman merak edilmektedir. Doğru adımlar takip edildiğinde bu işlemi yerine getirmek oldukça kolay olmaktadır. iPhone cihazlara videonun indirilmesi için yardımcı bir uygulamanın kullanılmasına ihtiyaç olacaktır. Bu uygulamalar;

  • Instant Save
  • Quickly Repost
  • Video Saver SnapTube (Benim favori uygulamam)
  • Documents uygulaması bu konuda indirme işlemleri için gerekli desteği bizlere sunmaktadır.

Bu uygulamanın uygun şekilde indirilip iPhone cihaza kurulumundan sonra İnstagram üzerindeki ilgili videonun bağlantısının buraya kopyalanması gerekir. Bu işlemi yaptığınızda Instant Save ekranına tekrar bir geri dönüş yapmanız gerekecektir. Daha sonra eklemiş olduğunuz videonun linkine tıkladığınızda ilgili video kolayca telefonunuza indirilmeye başlayacaktır.

iPhoneda Instagram Video Indirme Nasil Yapilir 2

İndirilebilir Videolar Hangileridir?

İnstagram üzerinde oldukça fazla sayıda video yer almaktadır. Bunların büyük çoğunluğunu uygun şekilde telefonlara indirmek mümkündür. Ancak bu durum maalesef bazı videolar için mümkün olmamaktadır.

  • Video adresinin kopyalamaya uygun olması,
  • Videonun herkese açık şekilde paylaşılmış olması,
  • Uygulamada açılabilir olması,
  • Tüm şartlar bir araya gelirse, uygun bir biçimde İnstagram sitesindeki videoları telefona indirmek olanaklı bir hale gelir.

Uygulama Olmadan Video İndirme

iPhone telefonlara uygulama olmadan da video indirmenin bir yolu vardır. Bunun için Dredown sitesine giriş yapılmadır. Buraya İnstagram videosunun linkini siteden aldıktan sonra aktarmanız gerekir. Kopyalama işlemini tamamladıktan sonra Dredown bölümüne tıklayarak işleme devam etmelisiniz. Ardından istediğiniz video kolaylıkla telefonunuza inmiş olacaktır.

Documents Uygulamasının Kullanımı

Eğer iPhone cihazlarınıza farklı bir uygulama kullanarak instagram da video indirmek isterseniz, Documents uygulaması işinize yarayacaktır. Burada Documents uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra kurulumunu doğru bir şekilde gerçekleştirin. Bir diğer uygulamada Video Saver SnapTube uygulamasıdır ve de çok başarılı bir uygulamadır.

Ardından yine video linkini kopyalama işlemiyle alıp bu uygulama üzerinde Save From sitesine geçiş yapın. Linki olduğu gibi buraya kopyaladığınızda indirme işleminiz başlayacak ve kısa sürede işlem tamamlanacaktır.

Ayrıca bu yazımıza da bakınız Counter Strike 1.6 hile kodları tam liste.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu