PES 2020 Sistem Gereksinimleri

PES 2020 Sistem gereksinimleri birçok futbol oyunları severler tarafından merak ediliyor. Yeni bir futbol oyunu olması ve sadece Playstation gibi platformlarda oynanmaması sebebiyle bilgisayar oyuncularının bazı donanım özelliklerini karşılamaları gerekiyor. Bu içeriğimizde eFootball PES 2020 oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini inceleyeceğiz.

Yazımıza başlamadan önce GTA 5 Sistem Gereksinimleri yazımızı da incelemek isteyebilirsiniz.

eFootball PES 2020 Sistem Gereksinimleri

Futbol oyunları genellikle yüksek performanslı bilgisayar parçalarına ihtiyaç duymasa da gelişen grafiklerin ve dinamiklerin etkisiyle yeni oyunlarda üst donanımlar gerekebiliyor. eFootbal PES 2020 oyunu da daha fazla donanım gücüne ihtiyaç duyan oyunlardan biri. Bu yüzden oyunumuzu oynayabilmek için ortalama ve ortalamanın üstünde bir bilgisayara sahip olmanız gerekebilir.

PES 2020 Minimum Sistem Gereksinimleri

PES 2020 oyununu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekmektedir. Eğer bu gereksinimleri karşılayamıyorsanız bilgisayarınızda bu oyunu oynamanız mümkün olmayacaktır. PES 2020 minimum sistem gereksinimleri şöyle sıralanmaktadır:

  • AMD FX 4350 veya Intel Core i5-3470 İşlemci
  • AMD Radeon HD 7870 veya NVIDIA GTX 670 2GB VRAM Ekran Kartı
  • Windows 10 64-Bit İşletim Sistemi
  • 4GB RAM
  • 40GB+ Depolama Alanı

Bu sisteme eşdeğer veya daha yüksek seviyede bir bilgisayara sahipseniz oyunu düşük ve orta ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Ortalama 30 ile 60 FPS aralığında oyunu oynayabilir ve tam olmasa da bir miktar keyif alabilirsiniz.

PES 2020 Minimum Sistem Gereksinimleri
PES 2020 Minimum Sistem Gereksinimleri

PES 2020 Önerilen Sistem Gereksinimleri

PES 2020 oyununu tam anlamıyla oynayabilmek ve performans olarak istenileni almak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerine eşdeğer veya daha yüksek bir sisteme ihtiyacınız olacaktır. Eğer listedeki donanım ögelerinden daha güçlü donanım ögeleriniz bulunuyorsa gönül rahatlığı ile PES 2020 oyununu satın alabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

  • AMD FX 8350 veya Intel Core i7-3770 İşlemci
  • AMD Radeon R9 270X veya NVIDIA GTX 760 4GB VRAM Ekran Kartı
  • Windows 10 64-Bit İşletim Sistemi
  • 8GB RAM
  • 40GB+ Depolama Alanı (SSD önerilir)

Tüm bu özelliklere veya daha iyisine sahipseniz gönül rahatlığı ile PES 2020 oynayabilirsiniz. Oynadığınız oyundan en fazla keyfi rahatlıkla alabilirsiniz. İçerikten de anlayacağınız üzere bu oyunu oynayabilmek için aşırı bir sisteme ihtiyacınız bulunmuyor. Ortalama olarak nitelendirebileceğimiz bir sistem ile rahatlıkla bu oyunu oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu