PUBG Mobile Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Son 3 yıldır halen gündemde popülerliğini koruyan ve oldukça eğlenceli olan PUBG Mobile oyunu, tamamen online bir şekilde oynanan oyundur. Birçok insan tarafından onay alan eğlencevhttps://www.sonsuzlukisareti.com/pubg-uc-yukleme-nasil-yapilir/li bu oyun, arkadaşlar arasında oynanarak, daha da eğlenceli bir hale geliyor. Oyunu 2 part şekilde oynayabiliyoruz. Tek başına veya arkadaşlarla birlikte oynayabiliyoruz. Takım olma imkanımız ile hem doğru bir strateji belirleyip hem de savaşları kazanarak puanımızı yükseltebiliriz. Şimdi PUBG Mobile arkadaş ekleme nasıl yapılır, sorusuna yanıt bulalım. Ayrıca bakınız: Pubg UC yükleme

pubg

PUBG Mobile Arkadaş Ekleme

Bu işlem aslında oldukça basittir. Bu işlemi birkaç adımda tamamlayarak oyunun eğlencemizi paylaşabiliriz.

PUBG Mobile oyununda arkadaş ekleme işlemi şu şekildedir;

  • Öncelikle hesabımıza giriş yapıyoruz.
  • Ardından sol kısımda bulunan ”Davet Et” seçeneğine tıklayarak, butonun üzerinde yer alan ve yan yana 2 insan şekilde duran figüre tıklıyoruz.
  • Daha sonra, ekranın sol kısmında ”Ekle” seçeneğine tıklıyoruz. Ayrıca bu kısımda bizlere farklı kullanıcı isim önerileri de çıkacaktır.
  • Ekranın yine sağ üst kısmında yer alan ”Gelişmiş Arama” başlığına tıklayarak, eklemek istediğimiz farklı arkadaşımızın adını yazıyoruz. Ancak bunu yazarken kesinlikle büyük küçük harf uyumuna dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde arkadaşınızın adını bulamayabilirsiniz.

Kullanıcı adını doğru bir şekilde yazdıktan sonra karşı tarafa istek gidecektir.

Takım Ol ve Savaşları Kazan!

Yukarıda anlatılan bilgi doğrultusunda, ayrıca arkadaşlık teklifini atarken arkadaşımıza mesaj da atabiliriz. Bu sayede arkadaşımızla online bir şekilde oyunu oynayabilir ve istek atabiliriz.

Tabi bu sıra da arkadaşımızın da isteğimizi kabul etmesi şarttır.

İstek kabul etme işlemi de oldukça basittir. Bunun için; yan yana duran 2 insan simgesine tıklamak yeterli olacaktır.

İstek listesini görüntüleyebilmek için, ”Oyun Arkadaşları” seçeneğine tıklayarak sağ alt kısımda bulunan ” İstek Listesi” kısmına tıklıyoruz. Böylece arkadaşınız da rahatlıkla isteğinizi görüntüleyebilir.

PUBG Mobile oyununda arkadaş ekleme işlemi tamamen bu kadar basittir. Ayrıca savaş içinde samimi olduğunuz diğer arkadaşları da oyun sonunda ekleyebilir böylece yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Artık yeni kişiler ile oyununu sınırsız ve doyasıya oynayabiliriz. İyi oyunlar dileriz!

Bu yazımız da ilginizi çekebilir Google Play Store Beyaz Ekran Sorunu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu