Pubg Mobile Telefona İnmiyor Sorunu ve Çözüm Yolları

Pubg mobile, uzunca süren çalışmalar sonucunda 2018 yılı itibari ile oyun sevenlere sunuldu. Oyun, harika grafikleri, çeşitli silahları ve son gelen güncellemeleri ile herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Öfke modu, zombi modu ve çeşitli harita seçenekleri ile fps oyunlarının başında yerini almayı başardı. Ancak bazı oyuncular Pubg mobile indirme sorunu ile karşı karşıya. Gelin birlikte Pubg mobile telefona inmiyor ve çözüm yolları hakkında bir yazı hazırlayalım. Ayrıca bakınız: pubg ban kaldırma

Pubg Mobile Telefona İnmiyor

Aşağıda sırası ile belirlediğimiz çözüm yollarını deneyerek Pubg mobile telefona inmiyor sorununu çözebilirsiniz.

Pubg mobile telefona inmiyor

1) İnternet Bağlantı Problemi

Bildiğimiz üzere Pubg mobile, Apple Store ve Google Play Store mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Ancak bazen bu mümkün olmuyor. Bu durumda yapmanız gereken ilk hamle indirmeyi durdurmak olmalıdır. Daha sonra internet bağlantınızı kesmeli ve modeminizi resetlemelisiniz. Ardından indirme işlemini tekrar başlatmalısınız. Bu yolları izlerseniz oyun indirme probleminiz büyük ihtimalle düzelecektir.

2) Bağlantı Kaynaklarınızı Doğru Şekilde Optimize Edin

İlk maddemizde internet bağlantısından kaynaklı, indirme işleminde sorun yaşadığınızdan bahsettik. İkinci maddemiz de internet bağlantınız ile ilgili. Yapmanız gereken işlem aslında çok basit. Gelin birlikte ne yapmanız gerektiğini inceleyelim. İlk olarak telefon menüsünden ” Ayarlar ” kısmına girmelisiniz. Daha sonra ” Uygulamalar ve Bildirimler ” kısmına basmalısınız. Üçüncü olarak listeyi açıp, Google Play Store yazısına basmalısınız. Bu kısımdan ” Depolama Alanı ve Önbelleği Temizle ” seçeneğine basmalısınız. Son olarak ” Verileri Temizle ” bölümüne dokun. Bu hamleleri yaptıktan sonra indirme işlemini başlatın. Sorununuz düzelecektir.

3) Yeterli Depolama Alanı Olmama Problemi

Mevcut telefonunuza Pubg mobile indirirken yapmanız gereken üçüncü hamle ise telefonunuzda yeterli depolama alanı açmak olacaktır. Çeşitli videoları ya da oyunları kaldırabilirsiniz. Ardından telefonunuza tekrar Pubg mobile indirebilirsiniz.

4) Google Play Store Sistem Verilerinizi Temizleyin

Bu anlatacağımız madde sadece android kullanıcıları için geçerli. İlk olarak cihazınızdan ” Ayarlar ” menüsünü açın. Ardından ” Uygulamalar’a ya da Uygulama Yöneticisi ” bölümüne gidin. Listeyi bütün uygulamalar yazan alana kaydırın ve sonra aşağı kaydırarak ” Google Play Store ” uygulamasına gelin. Uygulama ayrıntılarını yazan bölüme tıklayın ve ” Zorla durdur ” seçeneğini seçin. Son olarak ” Veri temizle ” düğmesine dokunun. Bu şekilde indirme sorununuzu düzeltebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu