PUBG UC Yükleme Nasıl Yapılır?

PUBG UC yükleme kolay bir işlemdir. PUBG olarak bilinen ve dünyanın her yerinde insanların çılgınlar gibi oynadığı bu oyun her ülkede oldukça popülerdir. Asıl adı PlayerUnknown’s Battlegrounds olan bu savaş oyunu, çıktığı günden bu yana insanların severek oynadığı bir oyuna dönüşmüştür.

Oyun bazı şeyler dahil olmaksızın ücretsiz oynanabilmektedir. Her oyunda veyahut hizmette olduğu gibi PUBG de de bazı özellikler ücretlidir. Bu ücretli özeliklerden biri de PUBG UC yükleme işlemidir.

Aryıca dikkatinizi çekebilir: Pubg en iyi silahlar

PUBG UC Ne İşe Yarar? Nasıl Yüklenir?

PUBG Mobile oynarken tüm kullanıcıların aynı şartlarda olduğu düşünülebilir. Fakat aslında böyle bir durum söz konusu değildir. PUBG gibi oyunlarda bazı şeyleri satın alabilmek için gümüş adı verilen para birimleri bulunur. Bu para biriminden bağımsız olarak PUBG oynarken kullanılan UC adında bir diğer bir para birimi de mevcuttur. Bu para birimine sahip olabilmek için hesabınıza ne kadar UC almak istiyorsanız ona denk düşen fiyatta ödeme yapmalısınız. Bu sayede kolaylıkla UC satın alabilir ve dilediğiniz şekilde oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

Asıl adı unknown cash olan bu UC’ler ile paraşüt, giysi, silah ve daha pek çok şeye sahip olabilirsiniz.

pubg uc yukleme
pubg uc yükleme

Oyun İçerisinde UC Yükleme Aşamaları Nelerdir?

Oyun içerisinden veya bazı sitelerden UC yüklemesi rahatlıkla yapılabilir. Bazı web siteleri, kullanıcılarına özel olarak PUBG UC kodu hediye edebiliyor. Alınan bu kod ile gerekli aşamalar takip edilerek rahatlıkla UC sahibi olunabiliyor. Eğer elinizde bir kod varsa ve bunu nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız PUBG açıklama kısmını veya prosedürünü okuyarak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Fakat eğer elinizde kod bulunmuyor ve kendiniz bir yükleme yapmak istiyorsanız aşağıdaki aşamaları takip ederek kolay bir şekilde işinizi en kısa yoldan halledebilirsiniz.

PUBG UC yükleme yapmak için yapılması gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

  • PUBG Mobile UC satın alma yerine gidin ve belli bir ödeme karşılığında UC satın alın.
  • Enter your player ID bölümüne gelin.
  • PUBG Mobile ID’nizi yazın.
  • Ödeme şekli olarak Razer Pin seçeneğini işaretleyin.
  • PUBG Mobile UC satın al işleminizden elde ettiğiniz pin kodu ve seri numarayı yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu