Serious Sam Siberian Mayhem Sistem Gereksinimleri

Serious Sam Siberian Mayhem sistem gereksinimleri, yıllar önce Serious Sam oynamış olan ve bu serinin yeni nesil versiyonlarını deneyimlemek isteyen kullanıcılar tarafından yakından araştırılan konular arasında bulunuyor. Steam üzerinde 2022 yılının başlarında paylaşılan ve Serious Sam 2 benzerliği ile ön plana çıkan bu oyunumuzu yine arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bizler de bu içeriğimizde Serious Sam Siberian Mayhem sistem gereksinimlerini inceleyecek ve oyun hakkında bilgileri paylaşacağız.

Serious Sam Siberian Mayhem Sistem Gereksinimleri

Özellikle Serious Sam 2 oyunu ile birlikte efsanevi oyunlardan biri olmayı başaran Serious Sam serisi, tek veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz FPS ve fantastik tarza bir savaş oyunu olarak bilinmektedir. Değişik silahları, farklı craft sistemi ve benzersiz haritaları ile dikkat çekmeyi başaran bu oyun serisinin son oyunları birçok kullanıcı tarafından beğenilmemiş ve istenilen ilgiyi görmemişti. Fakat son oyunu olan Serious Sam Siberian Mayhem ile oyunumuz tekrar eski popülerliğine kavuşmayı başardı.

Türkçe dil desteği de bulunan oyunumuz, Serious Sam 4 yapısına ve Serious Sam 2 mantığına sahip. Dolayısıyla karşımıza geliştirilmiş bir efsane çıkıyor. Eğer zamanında bu oyunlardan birini oynamışsanız, mutlaka Siberan Mayhem oyununa da bir şans vermeniz gerekiyor. Ancak bu oyunu oynayabilmek için cihazınızın bazı gereksinimleri karşılaması gerekiyor.

Serious Sam Siberian Mayhem Sistem Gereksinimleri
Serious Sam Siberian Mayhem Sistem Gereksinimleri

Serious Sam Siberian Mayhem Minimum Sistem Gereksinimleri

Sibirya haritalarında geçen oyunumuzun içerisinde çok fazla grafik ögesi bulunduğu ve özellikle Spawn süreçlerinden ötürü yüksek işlemci gücüne ihtiyaç duyulduğu için ortalamanın üstünde donanım performansı sergileyen bir bilgisayara ihtiyaç duyuluyor.

 • Windows 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • AMD Athlon II X2 250 veya Intel Core 2 Quad Q8300 2.5GHz İşlemci
 • AMD Radeon RX 470 veya NVIDIA GeForce GTX 780 Ekran Kartı
 • DirectX 11 ve üstü
 • 8GB RAM
 • 25GB+ Depolama Alanı

Oyunumuzu 720p çözünürlükte 30FPS üzerinde oynayabilmek için yukarıda bahsedilen sistem gereksinimlerini tam anlamıyla karşılamanız gerekiyor. Ayrıca yeni bir oyun olduğu için bazı optimizasyon sorunları ile karşılaşmamak adına belirtilen sistem gereksinimlerinden daha iyisine sahip olmanız iyi olacaktır.

Serious Sam Siberian Mayhem Önerilen Sistem Gereksinimleri

Serious Sam Siberian Mayhem oyunundan maksimum deneyimi almak ve hiçbir sorunla karşılaşmadan oyunumuzu oynayabilmek istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerinde belirtilen donanımlardan daha iyisine ihtiyacınız olacak. Kısacası ortalamanın üstünde, güçlü bir bilgisayarınızın bulunması gerekiyor.

 • Windows 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • AMD Ryzen 5 1600 veya Intel Core i5-4590 İşlemci
 • AMD Radeon RX 5700 veya NVIDIA GeForce RTX 2060 Ekran Kartı
 • DirectX 11 ve üstü
 • 16GB DDR4 RAM
 • 25GB+ Depolama Alanı (SSD Önerilir)

Bu donanım özelliklerine eş değer bir bilgisayarınız bulunuyorsa, ortalama ve üstü değerlerde sorunsuz bir şekilde oyunumuzu oynayabilirsiniz. Eğer daha da güçlü bir bilgisayarınız mevcutsa yüksek ve çok yüksek grafik kalitesinde 60FPS+ değerlerinde oyunumuzu oynayabilirsiniz.

Serious Sam Siberian Mayhem Önerilen Sistem Gereksinimleri
Serious Sam Siberian Mayhem Önerilen Sistem Gereksinimleri

Belirtilen Serious Sam Siberian Mayhem sistem gereksinimlerini karşılamamanız halinde maalesef oyunumuzu oynayamazsınız. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde bilgisayarınızı veya donanımlarınızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Oyunumuzu Steam mağazası üzerinden 50TL’ye hemen satın alabilirsiniz. Benzer bir içerik olan Valheim Sistem Gereksinimleri başlıklı içeriğimizi de ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu