Spotify Premium Abonelik İptal Etme Nasıl Yapılır?

Spotify, en popüler müzik uygulamalarından birisidir. Müzik uygulamalarında insanların en şikayet ettiği durumlardan birisi sürekli reklam çıkmasıdır. Reklam çıkmaması için, premium paket tercih edilebilmektedir. Böylece, reklamsız müzik dinleme keyfine varılabilmektedir. Premium üyelik ilk ay ücretsiz olarak sunulup, sonrasında ücretle sunulmaktadır. Abonelik iptali ise son derece pratiktir.

Spotify Premium İptali İçin Nasıl Bir Yol İzlenmelidir?

Spotify Premium Abonelik Iptal Etme 2

Reklamsız müzik keyfinden faydalanmak isteyen kişiler, premium paket satın alarak bunu engellemektedir. Fakat farklı sebeplereden dolayı, premium iptal edinmek istenebilmektedir.

Premium iptali için sırasıyla şunlar yapılmalıdır;

  • İlk aşamada Spotify.com sitesine giriş yapmak gerekmektedir.
  • Sonra sağ üst köşede yer alan üyelik bilgilerine giriş yapılır.
  • Değiştir ve iptal et seçenekleri tercih edilerek, premium üyelik iptal edilebilmektedir.

Böylece premium üyelik özelliklerden çıkış yapabilirsiniz. Premium üyelik iptali, uygulama üzerinden yapılamamaktadır. Bu işlemi yapmak isteyenlerin, bu detayı unutmaması gerekmektedir.

Hangi Sebeplerden Dolayı İptal Yapılmaktadır?

Spotify premium üyelik, çoğu kişiye cazip görünse de farklı sebeplerden dolayı iptal edilebilmektedir. Bu sebeplerden en dikkat çekeni, ücretlerden kullanıcıların memnun olmamasıdır. Premium ücretleri başlangıçta cazip olsa da, sonrasında artış gösterebilmektedir. Premium iptal sebeplerinden birisi de budur. Bunun yanı sıra, uygulamanın sunmuş olduğu özelliklerden memnun kalmayan kişilerde iptal yöntemini tercih edebilmektedir.

Spotify Hesabı Nasıl Silinebilir?

Spotify premium hesabını iptal etmekle yetinmeyen kişiler, hesabı tamamen silmek de isteyebilmektedir. Bunun içinde izlenmesi gereken bir yol vardır. Böylece spotify hesabını silebilmek mümkündür. Hesabını silmek isteyen kullanıcı ilk olarak https://www.spotify.com/tr/about-us/contact/ sitesine gitmelidir. Buradan İletişim Formu terccih edilmelidir. Sonrasında ekrana çıkan hesap butonu seçilmelidir. Hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum seçeneği tercih edilerek, hesap silme işlemi sonlandırılabilmektedir. Burada ekrana çıkan hesabımı kapat seçeneğini de seçmek gerekmektedir.

Spotify Nedir?

Müzik dinlemek, birçok kişi için eğlenceli bir aktivitedir. İnsanlar mutlu olduğu zamanlarda ya da üzüldüğü zamanlarda müzik dinleyebilmektedir. Bunun için, çok farklı alternatifler bulunmaktadır. Bu alternatiflerin birbirileriyle olan savaşları da hızlı bir şekilde sürmektedir. Müzik programı değişik özellikleriyle, insanları kendine çekmeye çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu