2021 Güncel TikTok Hediye Fiyatları, Jeton Fiyatları Ne Kadar?

TikTok da yapılan canlı yayın esnasında canlı yayın yapan TikToker’lara hediye gönderildiğini görmüşsünüzdür. Gönderilen Tiktok hediye fiyatları ilginizi çekmiş olabilir.

Bu hediyeler bazen kalp, öpücük, para yağmuru olmakta, bazen ise gül, yat yada spor araba şeklinde olmaktadır. Bu hediyeler TikTok da canlı yayını izleyen kişiler tarafından canlı yayını yapan kişiye hediye olarak gönderilmektedir.

Hediyeleri alıp gönderebilmek için ise TikTok Jetonlara ihtiyaç duyulmaktadır. Peki bu jetonlar ne kadar ve gönderilen TikTok hediye fiyatları nelerdir kısaca bahsedelim.. Ayrıca TikTok hediye puan nasıl kazanılır konusu da dikkatinizi çekebilir?

TikTok Jetonları Ne Kadar?

Tiktok üzerinde fenomenler bazı zamanlarda canlı yayın açarak bağış topluyorlar. Fakat burada bağış sistemi direkt olarak Türk Lirası üzerinden gerçekleşmiyor. Birine hediye vermek istiyorsanız öncelikle jeton almanız gerekiyor. Bu jetonların fiyatı ise şöyle:

 • 100 Jeton – 7 Türk Lirası
 • 500 Jeton – 35 Türk Lirası
 • 1400 Jeton – 135 Türk Lirası
 • 5000 Jeton – 350 Türk Lirası
 • 7000 Jeton – 680 Türk Lirası

Bir kişiye hediye vermeden önce kendinize en uygun olan Jeton paketlerinden birini almanız gerekiyor. İstediğiniz kadar jeton alabilmeniz mümkün ve aldığınız jeton sayınız arttıkça ödediğiniz ücrette bir miktar indirim yapılıyor.

Hesabınıza jeton yüklemek için Tiktok uygulamasına girmeniz ve profilinize tıklayarak bakiye yükleme sayfasına gitmelisiniz. Buradan kredi kartınızla hızlıca jeton yükleyebilirsiniz.

tiktok jeton fiyatları

TikTok jeton satın alabilmek için ise uygulamada sağ alt köşede bulunan profil simgesine tıklayın. Daha sonra profilinizde bulunan sağ üst köşede ki simgeye tıklayın ve ardından açılan sekmede bakiye yazısına tıklayın. Açılan sayfada daha önce bakiye yani jeton yüklememiş iseniz 0 olarak görünecektir.

Bakiye yükle yazısına tıkladıktan sonra ise karşınıza tabloda belirttiğimiz jetonlar karşınıza çıkacaktır. Yüklemek istediğiniz miktar seçtikten sonra ise karşınıza ödeme sayfası açılacaktır. Kredi kartı, kod yada mobil ödeme seçeneklerinden birini seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok Hediye Fiyatları Resimli

Jetonlarınızı satın aldıysanız sıra hediye fiyatlarını öğrenmeye gelmiş demektir. Her hediyenin bir jeton karşılığı ve dolayısıyla TL karşılığı bulunmaktadır. Desteklemek istediğiniz bir kişinin canlı yayına girdiğinizde bu hediyeleri görüntüleyebilir ve istediğinizi seçerek hediye edebilirsiniz.

Bu işlem sonucunda hediyenin tutarı kadar jeton bakiyenizden düşer ve belli bir kesinti yapılarak yayıncıya Türk Lirası olarak ödeme yapılır. Hediyeler ve fiyatları ise şöyle;

TikTok Hediye Fiyatları Tablosu

 • Nazar Boncuğu – 5 Jeton (0.48 Türk Lirası)
 • Öpücük – 150 Jeton (17 Türk Lirası)
 • Merhaba – 100 Jeton (Yayında alırsanız 1 Türk Lirası)
 • Yüzük – 300 Jeton (29 Türk Lirası)
 • Kalp – 10 Jeton (1 Türk Lirası)
 • Konser – 500 Jeton (48 Türk Lirası)
 • Para Yağmuru – 999 Jeton (105 Türk Lirası)
 • Lale – 200 Jeton (20 Türk Lirası)
 • Gökkuşağı – 100 Jeton (10 Türk Lirası)
 • Ayıcık – 100 Jeton (10 Türk Lirası)
 • Çay – 50 Jeton (5 Türk Lirası)
 • Yat – 7499 Jeton (850 Türk Lirası)
 • TikTok Yeteneği – 250 Jeton (24 Türk Lirası)
 • Unicorn – 5000 Jeton (480 Türk Lirası)
 • Spor Araba – 29999 Jeton (3200 Türk Lirası)
 • Görkemli Şato 20000 Jeton (1920 Türk Lirası)

Bu hediyeler Tiktok üzerinde en çok paylaşılan hediyelerdi. Bunların yanında daha onlarca hediye bulunuyor. Ayrıca bazı hediyeleri bazı etkinliklerde daha ucuz fiyatlara veya ücretsiz bir şekilde gönderebiliyorsunuz.

Fakat hediyeyi gönderdiğiniz kişiler sizin ödediğiniz ücreti tam olarak almıyorlar. Örneğin görkemli şatoyu birine gönderirken siz 1920TL ödüyorsunuz ancak alıcının hesabına 900TL geçiyor. Kalan kısım Tiktok tarafından işlem ücreti ve vergi olarak kesiliyor. Birine hediye gönderirken bunu da dikkate almayı unutmayın.

Umarız içeriğimiz sayesinde hediye sisteminin nasıl çalıştığını daha iyi anlamışsınızdır. Böylece artık siz de hediye isteyebilir ve sevdiğiniz tiktok yayıncılarına hediye gönderebilirsiniz. Bol kazançlı ve hediyeli günler dileriz!

TikTok Hediye Fiyatları

TikTokerlar Kazandıkları Hediyeleri Kaça Satıyorlar?

En merak edilen sorulardan bir tanesi ise kazanılan hediyelerin TikTok’a kaç liraya satıldığı konusudur. Bir çok TikToker bu konuda tam ve net bilgi vermemekle beraber TikTok’un bu hediyeleri sattığı fiyattan çok ama çok düşük fiyata geri aldığı kesindir. Peki bu hediyeleri paraya çevirme işlemi nasıl yapılmaktadır kısaca bu konuya da değinelim.

TikTok Para Çekme

TikTok da kazanılan hediyeler hesabınızda bakiye bölümünde görünür. Burada şayet siz jeton almışsanız, satın alınan jeton Altın Bakiyesi kısmında, şayet size gelen hediyeler var ise de Canlı Hediyeler kısmında görülür.

CANLI Hediyeler kısmında ise Bakiye, Bugünün elmasları ve Toplam Elmaslar şeklinde kazanılan hediyeler görünmektedir. En altta ise Para çek tuşu bulunmaktadır.

Şayet para çekme koşullarını karşılıyor iseniz PayPal hesabınıza giriş yapmanız ve nakde çevirmek istediğiniz tutarı seçmeniz istenir. Talebiniz TikTok tarafında incelendikten sonra ise ödeme işleme konulur. PayPal hesabınıza para ödeme işlemi 15 iş günü kadar sürmektedir.

-

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu