TikTok Hediye Fiyatları, Jeton Fiyatları Ne Kadar?

TikTok da yapılan canlı yayın esnasında canlı yayın yapan TikToker’lara hediye gönderildiğini görmüşsünüzdür. Bu hediyeler bazen kalp, öpücük, para yağmuru olmakta, bazen ise gül, yat yada spor araba şeklinde olmaktadır. Bu hediyeler TikTok da canlı yayını izleyen kişiler tarafından canlı yayını yapan kişiye hediye olarak gönderilmektedir. Hediyeleri alıp gönderebilmek için ise TikTok Jetonlara ihtiyaç duyulmaktadır. Peki bu jetonlar ne kadar ve gönderilen hediyelerin fiyatları nelerdir kısaca bahsedelim.

TikTok Jetonları Ne Kadar?

TikTok da alınabilecek en küçük jetonun fiyatı 70 adet ve ₺ 6,99 ‘dir. En pahalı jeton ise 7000 adet ve ₺ 679, 99 . Aşağıdaki tabloda TikTok jeton fiyatlarını görebilirsiniz.

Jeton Fiyatları 
70 jeton₺ 6,99
350 Jeton₺ 33,99
1400 Jeton₺ 134,99
3500 Jeton₺ 339,99
7000 Jeton₺ 679, 99
tiktok jeton fiyatları
tiktok jeton fiyatları

TikTok jeton satın alabilmek için ise uygulamada sağ alt köşede bulunan profil simgesine tıklayın. Daha sonra profilinizde bulunan sağ üst köşede ki simgeye tıklayın ve ardından açılan sekmede bakiye yazısına tıklayın. Açılan sayfada daha önce bakiye yani jeton yüklememiş iseniz 0 olarak görünecektir. Bakiye yükle yazısına tıkladıktan sonra ise karşınıza tabloda belirttiğimiz jetonlar karşınıza çıkacaktır. Yüklemek istediğiniz miktar seçtikten sonra ise karşınıza ödeme sayfası açılacaktır. Kredi kartı, kod yada mobil ödeme seçeneklerinden birini seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok Hediye Fiyatları Resimli

TikTok hediyeleri bir canlı yayın esnasında canlı yayına katılan kullanıcıları tarafından canlı yayın yapan kişiye gönderilen hediyelerdir. Bu hediyeler jeton ile satın alınmaktadır. En ucuz hediye TikTok ve Gül hediyeleri 1 jeton iken en pahalı hediye 29999 jeton ile spor arabadır.

TikTok Hediye Fiyatları

TikTok Hediye Fiyatları Tablosu

TikTok HediyeleriAlış Fiyatı
Goodnight10 jeton
Big Love25 jeton
Rainbow Puke100 jeton
Concert500 jeton
LOVE Balloon699 jeton
Legendary1000 jeton
Carousel2020 jeton
Sun Cream50 jeton
Kalp10 jeton
Öpücük150 jeton
Yüzük300 jeton
Spor Araba29999 jeton
Sunglasses199 jeton
TikTok1 jeton
Finger Heart5 jeton
Panda5 jeton
Lale200 jeton
Merhaba10 jeton
Çay50 jeton
Asa150 jeton
Ud300 jeton
Gül1 jeton
Para Yağmuru999 jeton
Yat7499 jeton
Bravo2 jeton
Alkış9 jeton
Ayıcık100 jeton
TikTok Yeteneği250 jeton
Unicorn5000 jeton
Görkemli Şato20000 jeton
Baklava2 jeton
Nazar Boncuğu5 jeton

TikTokerlar Kazandıkları Hediyeleri Kaça Satıyorlar?

En merak edilen sorulardan bir tanesi ise kazanılan hediyelerin TikTok’a kaç liraya satıldığı konusudur. Bir çok TikToker bu konuda tam ve net bilgi vermemekle beraber TikTok’un bu hediyeleri sattığı fiyattan çok ama çok düşük fiyata geri aldığı kesindir. Peki bu hediyeleri paraya çevirme işlemi nasıl yapılmaktadır kısaca bu konuya da değinelim.

TikTok Para Çekme

TikTok da kazanılan hediyeler hesabınızda bakiye bölümünde görünür. Burada şayet siz jeton almışsanız, satın alınan jeton Altın Bakiyesi kısmında, şayet size gelen hediyeler var ise de Canlı Hediyeler kısmında görülür. CANLI Hediyeler kısmında ise Bakiye, Bugünün elmasları ve Toplam Elmaslar şeklinde kazanılan hediyeler görünmektedir. En altta ise Para çek tuşu bulunmaktadır. Şayet para çekme koşullarını karşılıyor iseniz PayPal hesabınıza giriş yapmanız ve nakde çevirmek istediğiniz tutarı seçmeniz istenir. Talebiniz TikTok tarafında incelendikten sonra ise ödeme işleme konulur. PayPal hesabınıza para ödeme işlemi 15 iş günü kadar sürmektedir.

-

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu