Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır konusu hakkında bilgiler vereceğiz. Çok kişinin kafasında Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır sorusu cevap arıyor. Bizde sizlere kısaca bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

  • Öncelikle Türk Telekom hattını kullanmanız gerekiyor.
  • Sonra kampanyaya abone olmanız gerekiyor.
  • Abone olduğunuz kampanyaya mesaj atınız.
  • Size gelen mesajı onaylayanız.

Yapmış olduğunuz bu işlemler doğrultusunda Türk Telekom bedava internet kazanma şansını yakalayacaksınız. Abonelerine son derece cömert olan Türk Telekom her fırsatta bedava internet ve dakika vermeye devam ediyor. (Ayrıca bakınız: Vodafone bedava internet)

türk telekom bedava internet

Türk Telekom İle 10 GB Bedava İnternet Kazanın

Türk Telekom’un faturalı ve faturasız bütün aboneleri için kampanyaları devam ediyor. Bu kampanyalara katılan herkes bedava internet kazanma fırsatı yakalıyor. Türk Telekom’un faturasız hat sahipleri için sunmuş olduğu 10 GB bedava internet kampanyanı oldukça fazla abonelerinden talep gördü. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin yapması gereken bazı şeyleri sizlere anlatacağız.

  • En az 40 TL para yüklemesi yapınız.
  • Kampanyaya abone olunuz.
  • Sonra belli bir süre konuşma yapınız.

Yapmış olduğunuz süreden sonra hattınıza 10 GB bedava internet tanımlanacaktır.

E- Fatura İle Bedava İnternet Kazanmak

Türk Telekom hattının bir başka kampanyası ise e-fatura ile bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken bazı şeyler bulunuyor.

  • Hemen e-fatura abonesi işlemini yapınız.
  • Gelen faturalarınızı e-fatura üzerinden ödemesini yapabilirsiniz.
  • Sonra e-mail adresinizi yazarak 3008 numarasına mesaj atınız.

Yapmış olduğunuz bu ödeme karşılığında Türk Telekom size 1 GB bedava internet veriyor.

4,5G Türk Telekom Bedava İnternet

Bir başka şekilde bedava internet kazanabileceğiniz bir kampanya olan 4,5G kampanyası tam size göre oluyor. Eğer 4,5G uyumlu akıllı telefonunuz var ise bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Kullandığınız kartınızı 4,5G uyumlu sim kartla ücretsiz değiştirin ve 1 aylık hediye bedava internet kazanın.

Türk Telekom Online Yükleme Bedava İnternet

Şimdi faturasız Türk Telekom aboneleri online olarak para yüklemelerinde bedava internet kazanıyorlar. İster kredi kartı ile, ister banka kartı ile online yükleme yapınız ve bedava internet kazanırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu