Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell operatör şirketi tüm abonelerini ödüllendirmek ve internet sınır aşım sorunu yaşanmaması için bedava internet kampanyaları hazırlıyor. Her yıl bedava internet seçeneklerini yenilemektedir. İnternet üzerinden Turkcell bedava internet nasıl yapılır sorusu araması yapılmaktadır. Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına 10 GB’a kadar bedava internet kazanma şansı tanıyor. Ayrıca bakınız: Türktelekom bedava internet)

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları için üyelerine, yeni hat alma, hat taşıma ya da bazı uygulamaları telefonlarına indirmelerini istiyor. Faturasız hat kullanıcıları ise TL yüklemesi yaptıklarında bedava internet kazanabiliyorlar.

Turkcell bedava internet kampanyalarından bazıları şunlardır;

Turkcell bedava internet
  • Turkcell Yaani 2 GB bedava internet
  • Turkcel GNÇ ile 1 GB bedava internet
  • Dijital operatörüm salla kazan bedava internet
  • BİP uygulaması bedava internet
  • Digital operatörüm çatlat uygulaması bedava internet

Bu kampanyalara benzer çok sayıda uygulama bulunmakta ve tamamı Turkcell abonelerine günlük, haftalık ve aylık bedava internetler kazandırmaktadır.

Paycell İle Bedava İnternet

Turkcell aboneleri, Google Play Store uygulaması üzerinden ücretsiz olarak paycell Turkcell uygulamasını indirerek kampanyadan faydalanabiliyorlar. Paycell ile alışveriş yaptıklarında, yapılan alışveriş oranına göre bedava internet kazanabiliyorlar. Kampanyaya katılabilmek için uygulamayı indirdikten sonra, “Google Play” yazıp 2255 kısa mesaj servisine SMS göndermek gerekiyor. Bu şekilde Turkcell paycell bedava internet kampanyasına katılmış oluyorsunuz. İsteyenler müşteri hizmetlerini arayarak bu kampanya üyeliklerinin iptal ettirebiliyor.

Yaani Uygulaması 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell internet arama motoru olarak Yaani uygulamasının kullanılmasını istemektedir. Yaani uygulamasını kullanın ve belirli sayıda arama yapan kullanıcılar, 2 GB bedava internet kazanabiliyorlar. Yaani uygulaması üzerinden günlük aramalar yaptığınızda bir hafta sonra her hangi bir SMS göndermenize gerek kalmadan bedava internetiniz hattınıza otomatik olarak yükleniyor.

Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyalarını güncellerken, faturasız hat kullanıcıları içinde güncelleme yapıyor. Hattına TL yüklemesi yapan aboneler, bedava internet kazanabiliyor. Hattına daha fazla TL yüklemesi yapan daha fazla bedava internet kazanabiliyor. Yükle kazan kampanyasından faydalanmak isteyenler TL yüklemelerinde en az 20 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu