Turkcell Bip BiSohbet Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Bu yazımızda sizlerle Bip BiSohbet üyeliği nasıl iptal edilir bilgisini paylaşacağız. Bip Turkcell’in aynı uygulamayı kullanan müşterileri arasında mesajlaşma imkanı tanıyan, ayrıca senyapdiye, EBA, Bil KAZAN, Kim 1 GB İster, BiSohbet, Dinlet 3GB Kazan gibi servislerinin olduğu bir uygulamadır.

Turkcell bu uygulamayı genel de müşterilerini bilgilendirmek için de kullanmaktadır. Bip’de bulunan ve en dikkat çeken servislerden bir tanesi de BiSohbet servisidir. Üyelik iptalinin nasıl gerçekleşeceği bilgisi vermeden önce BiSohbet hakkında sizlere kısa bir bilgi verelim.

Turkcell Bip BiSohbet Nedir?

turkcell bip bi sohbet

BiSohbet Bip içerisinde bulunan servislerden bir tanesidir. BiSohbet servisini kullanarak anonim olarak Bip uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri ile sohbet etme imkanı sağlamaktadır. Sohbete başlamadan önce sizden kullanıcı adı, doğum tarihi ve mood’unuzu soran bir kart hazırlamanız gerekmektedir. Bu kartı hazırladıktan sonra ise artık anonim sohbete başlayabilirsiniz.

Sohbetlerde %100’e yakın olarak karşı cinsle sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Kendi bilgilerinizi içeren kartı oluşturduktan sonra uygulama içerisinde Bisohbet Et butonuna basmanız gerekmektedir. Çıkan seçeneklerden Eşleştiğim biriyle yada Yeni biriyle butonlarından birini kullanabilirsiniz.

Daha sonra BiSohbet servisi sizi belli bir süre içerisinde eşleşme sağlayacaktır. Şayet sohbeti sevmezseniz #bitir yazarak sohbeti bitirebilirsiniz. Sohbeti bitirdikten sonra ise sizden sohbetle ilgili deneyiminizi soracaktır.

Like yada Dislike yani Beğendim yada Beğenmedim seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Ayni şekilde karşı tarafta size bir değerlendirme de bulunacaktır.

BiSohbet Soru Cevap

BiSohbet’i kullanarak 24 saat içerisinde kaç defa sohbet edebilirim?

En fazla bir defa eşleşme yapabilirsiniz..Birden fazla kişiyle sohbet nasıl edebilirim?

Ücretli üyelik kullanarak Birden fazla kişiyle BiSohbet edebilirsiniz.Üyelik ücreti ne kadardır?

Üyelik ücreti haftalık olup ₺ 9,90BiSohbet üyeliği nasıl iptal edilir?

Bisohbet üyeliğini iptal etmek için IPTAL BISOHBET yazıp 2200 ‘a SMS atmanız gerekmektedir.Üyeliğimi iptal etmezsem ne olur?

Şayet faturalı hat kullanıyorsanız üyelik ücreti her hafta faturanıza yansıyacaktır. Faturasız hat kullanıcıları ise TL bulunduğu sürece hesaplarından düşecektir.

BiSohbet Nasıl İptal Edilir?

BiSohbet üyeliğinizi iptal etmek için buyuk harflerle IPTAL BISOHBET yazıp 2200 ‘a SMS atmanız gerekmektedir. SMS attıktan sonra Turkcell size bilgilendirme SMS’i atacaktır. Üyeliğiniz başladıktan 1 hafta sonraki zaman dilimi baz alınarak üyeliğiniz iptal edilecektir. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece ise üyelik ücreti hattınıza yansımaya devam edecektir.

iphone hafıza yükseltme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu