Video Birleştirme Nasıl Yapılır? Telefonda Video Birleştirme Yolları

Telefonunuzda kısa kısa bulunan videoları bir araya getirmek size zor gelebilir. Ancak bu işlem hiç de düşündüğünüz gibi zor değildir. Oldukça basit işlemlerle telefonda video birleştirme yapabilirsiniz.

Telefonunuzda video birleştirme işlemi yapabilmeniz için uygulama indirmeniz gerekir. Bu konu üzerinde yapılmış birçok uygulama bulunmaktadır.

Ancak bu uygulamalar arasından içerikleri ile ön plana çıkan uygulamaları tercih etmeniz daha çok işinize yarar. Telefonunuza bu uygulamalardan dilediğinizi indirerek videolarınızı birleştirebilirsiniz.

Telefonda Video Birleştirme Yolları

video birlestirme 2
telefonda video birleştirme

Viva Video

Viva Video, android telefonlarınıza indirebileceğiniz ücretsiz uygulamalardan biridir. Son derece kullanışlı ve işlevsel bir uygulamadır. Uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu uygulama üzerinden dilediğiniz kadar video birleştirme yapabilirsiniz.

Ayrıca video birleştirme işleminin yanında video düzenleme özelliği de bulunmaktadır. Uygulama içerisinde satın alma durumları da vardır. Böylece daha profesyonel bir şekilde video birleştirme yapabilirsiniz. Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan Viva Video, telefonunuzda oldukça az yer kaplar.

InShot

Video birleştirme denildiğinde akla ilk gelen uygulamalardan biri InShot’tur. Milyonlarca kişi tarafından indirilen bu uygulama videolarınızı kaliteli bir şekilde birleştirmenize yardımcı olur. InShot uygulamasında şu aşamaları takip ederek video birleştirme yapabilirsiniz:

  • Uygulamayı telefonunuza indirin.
  • Uygulamaya giriş yapın.
  • Video seçeneği kısmına giriş yapın.
  • Birleştirmeyi istediğiniz video seçimlerini yapın.
  • Videonun ayarlarını tamamlayın.
  • Sağ üst kısımda yer alan ”Kaydet” butonuna basın.
  • Çözünürlük tercihinizi yapın.

Birleştirmeyi yaptığınız videolarınız telefonunuza kayıt edilecektir. Böylece uzun süre uğraşmadan dilediğiniz kadar videoyu birleştirebilirsiniz.

Video Show

Android telefonlarına uyumlu video birleştirme programlarından biri de Video Show’dur. Uygulamayı cihazınıza indirerek kesme ya da birleştirme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama olması, en fazla tercih edilen uygulamalardan biri olmasına neden olmuştur.

Wevideo

Sorunsuz bir şekilde video birleştirme yapabileceğiniz farklı bir uygulama olan Wevideo, hem amatör hem de profesyonel kullanıcıların tercih edebileceği bir programdır.

Filmora Go

Farklı geçiş efektlerine ve çeşitli animasyon özelliklerine sahip olan bu uygulama, video birleştirmenizi kolay hale getirir. Android cihazlarla uyumlu şekilde çalışan bu uygulama, oldukça basit kullanımlı bir içeriğe sahiptir.

Whatsapp durum videoları cep telefonuna nasıl indirilir konusuna da göz atmak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu