Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone mobil operatör müşterilerine bedava internet için birçok hizmet sunmaktadır. Bedava internet hakkı için hem faturalı hem de faturasız hatlara birçok ayrıcalık tanımaktadır. Vodafone bedava internet hizmetinden kendi abonelerine yüzlerce, binlerce GB dağıtmaktadır.

Bu dağıtmış olduğu interneti ise bedava olarak sunmaktadır. Bu sayede Vodafone hat sahiplerinin internet paketleri bitse bile bedava internet ile kesintisiz internet deneyimine devam edebilirler. Peki, bedava internet kampanyalarından nasıl yararlanılır. Ayrıca bakınız: Türkcell bedava internet)

Vodafone Bedava İnternet Hizmetleri

Vodafone birçok bedava internet kampanyaları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi amaçlamaktadır.

Peki, bedava internet yapma yolları nelerdir?

  • Vodafone yanımda uygulaması ile bedava internetten yararlanabilirsiniz.
  • Yasal e-fatura uygulaması yolu ile bedava internet yapabiliriniz.
  • Vodafone bedava 8 GB internet
  • Vodafıne bedava 500 MB internet
  • Son olarak Vodafone geleneksel yükle kazan harca kampanyası ile bedava internetten yararlanabilirsiniz.

Vodafone bedava internet kullanımı için yukarıda saymış olduğumuz birçok yolu kullandırmaktadır. Bu yolları kullanarak siz de hem faturalı hem faturasız Vodafone hattını zile bedava internet avantajından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuz mağaza bölümünden indirin. Daha sonra Vodafone yanımda uygulamasında bulunan çarkı çevir bölümüne gelin. Çarkı çevir dedikten sonra size internet seçeneklerinden herhangi biri hediye olarak gelir. Ayrıca Vodafone yanımda uygulamasına arkadaşlarınızı davet etmeniz sonucunda hattınızı 1 hafta kullanabileceğiniz bedava 2 GB internet gelmektedir.

vodafone bedava internet

Yasal E-Fatura Uygulaması İle Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

Bu uygulamada ise amaçlanan kağıt israfını önlemektir. E- fatura talebi oluşturarak bedava internetten faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken EFATURA yazıp boşluk bırakıp aktif olarak kullandığınız e-posta adresinizi ücretsiz olarak 7000′ e gönderin. SMSFATURA yazarak 7000’e yolladığınızda ise artık size kağıt fatura gönderilmeyecektir böylelikle bedava internet kazanmış olacaksınız.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

Super2GB yazarak 3636’ya mesaj gönderin. Hattınıza 8 GB internet tanımlama işlemi gerçekleşecektir. Bu bedava internet kullanımı ay sonunda iptal etmeniz gerekir aksi halde bir sonraki ay ücretlendirilir.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

Bu bedava internetten yararlanmak için NET 500MB yazıp 3636 kısa mesaj olarak gönderin. Hattınıza 500 MB internet paketi tanımlama işlemi gerçekleşecektir. Ancak bu imkandan bir kez yararlanabilirsiniz.

Vodafone Geleneksel Yükle Kazan Harca İnternet Nasıl Kullanılır?

Bu bedava internet paketi daha çok faturasız Vodafone hat sahiplerine özeldir. Yükledikçe birçok hediye ve internet kazanma fırsatı verir. Örneğin, 40 TL yükleme yaptınız hemen kısa mesaj bölümüne gelerek BANANEVAR yazıp 4545’e gönderin. Size özel birçok hediyeden ve bedava internet imkanından yararlanın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu