Vodafone Lira Transfer Nasıl Yapılır? TL Gönderme ve İsteme

Bireysel faturasız hat kullanan Vodafone müşterileri yine aynı şekilde bireysel faturasız hat kullanan diğer Vodafone müşterisine bir ihtiyaç halinde istenilen tutarda para transferinde bulunabilirler. Aynı zamanda Vodafone lira işlemleri www.vodafane.com.tr sayfasından da Online Self Servis’e giriş menüsünden giriş yaparak istenilen telefon numarası girilerek internet üzerinden de para transferi yapabilirler. Online Self Servisten yararlanmak için öncelikle bu Online Self Servise kayıt olmak gerekir.

Eğer kaydınız var ise buradan rahatlıkla istediğiniz bir Vodafone’luya 10 haneli numarasını girerek TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Lira transfer etmek isteyen faturasız hatta sahip olan Vodafone’lular 7038 servisini de arayarak TL transfer işlemini gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirler. Bunun dışında tercihe göre 542 ya da 0542 542 00 00 Vodafone numarasını arayarak lira gönderme işlemini müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirler.

Vodafone Lira Gönderme İşlemleri Ücretli Midir?

Vodafone lira transferi yaparken 7038 nolu servisi aramak veya Online Self Servis’e giriş ücretsiz olsa da transfer işlemi onaylandığı taktirde yapılan her gönderim işlemi için hattınızdan 40 kuruş kesilerek çok ucuz bir ücretlendirme ile gerçekleşmiş olur.

Vodafone Lira Transfer Limiti Var Mıdır?

İstenilen Vodafone numarasına tek seferde en az 1 TL en çok da 20 TL gönderilebilir. Aylık yapılacak olan transfer miktarı da en fazla 100 TL ile sınırlandırılmıştır. Aynı zamanda transfer işlemini gerçekleştirmek içinde hesapta en az 6 TL bulunmalıdır.

Vodafone TL İsteme İşlemi Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcıları, farklı bir Vodafone kullanıcısından TL isterse 7038’i arayarak karşı taraftan TL isteme işlemini gerçekleştirebilir. Aynı şekilde karşı tarafta bu işleme onay verirse transfer gerçekleşmiş olur.

Vodafone TL Transfer Şartları

Vodafone kullanıcıları para transfer işlemi gerçekleştirirken bazı şartları göz önünde bulundurmalıdırlar.

Bu şartları şöyle sıralayabiliriz;

  • Abonelik sürecinden üç ay geçmeden hiçbir kullanıcı farklı bir Vodafone abonesine TL transferinde bulunamaz.
  • Her transferden, transfer yapan kişiden belirli bir miktarda para keser TL alan taraftan hiçbir ücret kesilmez.
  • Bir ay içerisinde TL gönderim tutarı en fazla 100 TL’dir.

Bu ve daha bunun gibi birçok şart vardır ve bunlara uyulmadığı taktirde TL transferi gerçekleşmez.

Ayrıca bakınız: Türktelekom TL gönderme

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu