Ana Sayfa Blog Whatsapp Durum Videoları İndirme Nasıl Yapılır?

Whatsapp Durum Videoları İndirme Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlerle Whatsapp Durum Videoları İndirme konusunu paylaşacağız. Whatsapp, günümüzde neredeyse herkes tarafından kullanılan bir mesajlaşma uygulaması haline gelmiştir. Hatta artık telefonlarda direkt olarak bulunmaktadır. Ancak bizler bu yazımızda Whatsapp’tan çok Whatsapp durum indirme özelliğinden bahsedeceğiz. Bu özellikle ile tüm beğendiğiniz durum ve hikayeleri dilediğiniz gibi kaydetmiş olacaksınız.

Whatsapp Durum Videoları İndirme

Öncelikle Whatsapp’ta durum indirme özelliğinden bahsedelim. Oldukça popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, sürekli güncellemeleri ve farklı özellikleri ile kullanıcı kitlesini memnun etmektedir. Whatsapp’ta durum özelliğini çıkardığı güncellemesiyle kullanıcıların 24 saat kalıcı olması şartıyla paylaşımlar yapmasını sağlamaktadır.

Herhangi bir albüm kapağı yapmaya gerek kalmadan birçok insan keyifli paylaşımlar yapmaktadır. Hatta Whatsapp’ın bu durum özelliği ile insanlar artık anlık görüntü ve videolar paylaşabilmektedirler. Ayrıca bu özeliğe ek olarak da durum içerisine eklenen ikonlar, yazı ifadeleri ve efektleri ile oldukça tatmin edici gözükmektedir.

Whatsapp Durum indirme Yöntemi

Whatsapp’ta birçok arkadaşımızın durumlarını beğendiğimiz zamanlar olmaktadır. İşte bizler bu beğendiğiniz durumları nasıl indirmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Şimdi sizlere Whatsapp durum videoları indirme nasıl gerçekleşir adım adım anlatalım.

Öncelikle resim detayından bahsedelim. Arkadaşlarınızın paylaştığı resim veya herhangi GIF’leri indirmek için bütün akıllı telefonlarda olan Screenshot özelliğinden faydalanabilirsiniz. Yani ekran görüntüsü alarak pratik bir şekilde resmi telefonunuza indirebilirsiniz. Ancak videoları nasıl indireceksiniz? Şimdi bunları daha detaylı anlatalım.

whatsapp durum videoları indirme

Whatsapp Durum Videoları İndirme Programları

Şöyle ki bunun için 2 yöntem bulunuyor diyebiliriz.

Bunlar;

  • Story Saver For
  • REC HD Screen Recorder

Şimdi bu programlara daha detaylı bakarak anlatalım.

Story Saver For

İlk yöntem olarak Story Saver For programından bahsedelim. Bu program ile tüm beğendiğiniz videoları kolaylıkla indirebilirsiniz. Bu yöntemi Android işletim sistemi kullanan kişiler kullanabilir. Beğendiğiniz Wp durumunu sağ üst köşede bulunan indir seçeneği ile program sayesinde telefonunuza indirmiş olacaksınız.

REC HD Screen Recorder

Diğer yöntem ise ekran kaydedici uygulamasıdır. Bunun için uygulamanın sağ alt kısmında bulunan yuvarlak buton ile şimdi başla demelisiniz. Ardından 5 saniye içerisinde ekran görüntü kaydı devreye girecektir. İşte bu kadar kolay, umarız yardımcı olabilmişizdir. Sizlerle yukarıda paylaştığımız yöntemleri deneyerek whatsapp durum videoları indirme yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar

Radyasyon Nedir? Radyasyonun Zararları Nelerdir?

Bu yazımızda sizlerle radyasyon nedir ve radyasyonun zararları nelerdir konusuna değineceğiz. Teknoloji sayesinde pek çok gelişme ortaya çıkmıştır. Bu durum sonucunda insanlar,...

Bilgisayarda Wifi Şifresi Nasıl Değiştirilir? Adım Adım Anlatım

Bugün sizlerle modem wifi şifresi nasıl değiştirilir konusuna değineceğiz. Çağımızın gelişen teknolojilerinin en büyüğü elbette internettir. Bizler de internete ulaşmak için dünyadaki...

Windows 10 Giriş Şifresini Kaldırma Nasıl Yapılır?

Windows işletim sistemi dünyada en çok kullanılan bilgisayar sistemidir. Bu yüzden en iyi performansa gelmesi için sürekli güncelleme yapılıyor. Windows doğrudan Microsoft'un...

instagramda Beğeni Yapamıyorum Sorunu ve Çözümü

Günümüzde tüm sosyal medyada olduğu gibi İnstagram platformunda da çeşitli sorunlar yaşamaktayız. İnstagramda yaşadığımız bu sorunlardan birisi de "instagramda beğeni yapamıyorum" sorunudur....

Son Yorumlar