Blog

YouTube Film, Dizi, Müzik ve Video İndirme Yolları Android ve iPhone

Bu yazımızda sizlerle Android ve iPhone cep telefonlarına ve bilgisayarlara YouTube üzerinden film, müzik, dizi ve video indirme yollarından bahsedeceğiz. Günümüz dünyası sanal bir dünya olmaktadır. Teknoloji ve internet o denli gelişmiştir ki insanlar birçok hizmete kolayca ulaşabilir hale gelmişlerdir. Bilgisayar başında bir kaç hamle ile birçok şeye ulaşmak mümkün olmaktadır. Teknolojinin getirdiği imkanlardan olan internet sayesinde bu içeriklere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Eskiden para ile alınan birçok şey artık ücretsiz bir hale gelmiştir. Internet üzerinden eğlence ve hoş vakit amaçlı üretilen birçok içerik vardır. Bunlar genelde müzik, film ve dizi olarak bilinir.

Bu içeriklere hem internet üzerinden ulaşılabilir hem de indirilip istenilen zamanda işleme sokulabilir. Bu kapsamda internet üzerinden YouTube‘dan film, dizi, müzik ve video indirme yolları vardır. Bu yolların bilinmesi ve takip edilmesi ile birçok içeriği indirmek mümkün olacaktır.

Youtube Video İndirme Yolları

Sanal dünyada en fazla ziyaret edilen alanların başında Youtube gelmektedir. Youtube üzerinden birçok müzik ve video izlenebilir ve yine bu içerikler indirilebilir. Buna göre Youtube mp3 dönüştürücü ve video dönüştürücü alanına giriş yaparak bu içerikler indirilir.

youtube video indirme

Android Kullanıcıları İçin YouTube Video İndirme

Eğer Android bir cep telefonuna sahipseniz YouTube, Facebook, instagram ve Twitter gibi sosyal medya ve Whatsapp gibi mesajlaşma uygulamalarında video indirmek için en iyi uygulama SnapTube uygulamasıdır. Bu uygulamanın APKsini https://www.snaptube.com/ adresinden indirebilirsiniz.

iPhone (iOS) Kullanıcıları İçin YouTube Video İndirme

iPhone cep telefonları kullananlar için ise YouTube ve instagram üzerinden en iyi video indirme uygulaması ise VideoSaver Snaptube uygulamasıdır. Sadece müzik indirmek istiyorsanız ise mp3juices.cc web sitesinden indirebilirler.

Bilgisayarlara YouTube Video İndirme

Bilgisayar yada laptoplarınıza YouTube’dan video indirmek için ise IDM yani internet download manager programını tavsiye ediyoruz.

YTS Programı İle Film İndirme

Son dönemlerde internet üzerinden film indirmek oldukça popüler olan bir durum haline gelmiştir. Bu alanda en fazla kullanılan adres ise YTS olmaktadır. Bu adresin popüler olmasının nedeni ise henüz vizyona girmeyen filmlerin bile indirilebilmesidir. YTS de her başlıktan filme ulaşmak mümkündür. Altyapısı da iyi olduğu için indirme daha hızlı olmaktadır. Bu adres de film indirmek için yapılması gereken tek şey ilgili filmi indir seçeneğine tıklamak olmaktadır. Film kısa sürede inecektir. Film indikten sonra altyazı da eklenebilir.

Dizi İndirme Yolları

Dizi indirme yöntemi iki şekilde olmaktadır.

Bunlar;

  • Download adresi
  • Dizi siteleri olmaktadır.

Özellikle mobil girişler ile herhangi bir dizi sitesinden istenilen dizi indirilebilir. Bunun için ilgili dizinin üzerine uzun süre basılı tutunca indirme işlemi gerçekleşir. Download adresinde de dizi indirme işlemi oldukça sık olan bir durumdur. Download adresinde sadece bilgisayar ile indirme yapılabilir. Bunun için sitede dizini adı aratılır ve gelen seçenekler içinde indirme gücü en yüksek olan indirilir.

Tam İndir ile Dizi Film ve Müzik İndir

Tam indir adresinden de film, müzik ve dizi indirme işlemi yapılabilir. Bunun için siteye giriş yapılıp başlık seçimi yapılır. Ardından indirme işlemi gerçekleştirilir.


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı